Jak czytamy w "Fakcie":

Reklama

– Mogę obiecać, że nasz serial będzie nową jakością w polskiej telewizji. Będzie się wyróżniał pod każdym względem. Tematyki, poruszanych problemów i naprawdę wyjątkowej obsady aktorskiej – zdradziła nam Dorota Rebczyńska z produkcji "Wiadomości...".

Serial odsłoni przed widzami kulisy wielkiego świata mediów i newsów. Komedia z przymrużeniem oka pokaże telewizyjną rzeczywistość, w której intryga czai się na każdym kroku. Głównymi bohaterami produkcji są dziennikarze programu informacyjnego w stacji PL24 – Agata Rusek (Magdalena Łaska) i Marcin Wilk (Wojciech Mecwaldowski). Prezenterzy są wzorowym małżeństwem, ale tylko na pokaz. Poza firmą Marcin tworzy szczęśliwą parę z... Tomaszem Kromerem (Waldemar Błaszczyk), synem swojego szefa. Wszystko się skomplikuje, gdy Marcin ulegnie wypadkowi i zapadnie w śpiączkę. Zdesperowane szefostwo stacji będzie musiało szybko znaleźć kogoś na miejsce swojej gwiazdy.

Newspix

W serialu zobaczymy także: Maję Hirsch, Marka Barbasiewicza, Marię Pakulnis i Marcina Kwaśnego. – Praca na planie układa się wzorowo, aktorzy świetnie sprawdzają się w swoich rolach. Zdjęcia powstają w Warszawie i okolicach. Teraz mamy przerwę wakacyjną, ale niebawem aktorzy wracają na plan. Zdjęcia zakończą się w połowie września – dodała Rebczyńska.

Newspix

>>Czytaj również: Niezgoda na plaży, a Kammel haruje