Natasza Urbańska wyleciała z serialu Jedynki

Nie można mieć wszystkiego... Jak dowiedział się "Fakt", Natasza Urbańska miała zagrać w nowym serialu TVP "Rezydencja". Gdy wszystko było już przesądzone, aktorka poinformowała twórców seriali, że równocześnie będzie gospodynią "Tańca z gwiazdami" w TVN. I natychmiast straciła rolę.

wróć do artykułu
  • ~telewidz
    (2011-07-20 14:48)
    Szkoda, bo na tym wiele ucierpi polska kinematografia...
  • ~Genitaliusz
    (2011-07-20 15:06)
    Sztuczna kobieta.
  • ~~ Bartłomiej
    (2011-07-20 16:37)
    FILMY już tak nie idą jak w ubiegłym wieku nawet w Hoolywood . Dzisiaj jest postęp , konkurencja i szeroki wybór wszędzie. Podięła właściwą decyzję wybierając to na czym się zna i jest dobra a nie MAŁPOWANIEM w FILMACH !!!
  • ~ble ble
    (2011-07-20 17:46)
    A kogo to obchodzi?
  • ~Ja
    (2011-07-20 17:59)
    A wiecie,ze laura Samojlowicz miala grac w tym serialu.
  • ~widmo
    (2011-07-20 18:21)
    pani Urbańska potwierdziła kolejny raz swoją naiwność. Po co chodzić i się chwalić?
    Trzeba gębę na kłódkę i robić swoje.
  • ~janek
    (2011-07-20 18:57)
    kto ten syf bedzie oglądał ??? chyba tylko bezrobotni...???
  • ~hanka
    (2011-07-20 19:45)
    po kazdym tancu powtarzac numer telefonu-ambitna rola a przy tym nikt jej nie lubi i wyjatkowo dziala na nerwy
  • ~Ja
    (2011-07-20 20:15)
    Moj pies jest lepszym aktorem niz Urbanska bo gra naturalnie! Z niej taka gwiazda jak z koziej D puderniczka!
  • ~j23
    (2011-07-20 20:39)
    józek jej tak mkazł
  • ~czytelnik dziennika
    (2011-07-20 21:12)
    A kto ten taniec jeszcze bedzie ogladal ,ludzie ,przeciez to durny program ,zbijaja kase na esemesach i sami sie bawia za glupkow pieniadze jeszcze dostaja nagrody.
  • ~Magda
    (2011-07-20 22:06)
    Mam dość Józefowicza i Urbańskiej!Jest tylu fajnych innych osób a bierzecie SNOBA Jako Jurora!!!Cwaniak!!!Lubilam taniec z gwiazdami ale teraz przez niego nie bede ogladać !Sa inne stacje też!!!
  • ~telewidzka
    (2011-07-20 23:45)
    A dlaczego nie np. Marieta Żukowska? Na pewno nie Rosati! Dajcie tę rolę Mariecie, ona jest dobrą aktorką i śliczną dziewczyną. Albo innej mniej znanej aktorce - nie tylko te same nielubiane już twarze!
  • ~Grażyna z Wrocławia
    (2011-07-21 04:00)
    Zgadzam się z telewidzką.Dlaczego ciągle wybiera się te same twarze.Czy nasz kraj jest tak ubogi w aktorów?Marieta Żukowska jest o niebo lepsza od Rosati.No,może nazwisko ma mniej sławne,ale czy to jest powodem ,że nie może otrzymać roli?
  • ~Drzazga 101
    (2011-07-21 06:18)
    O Matko, tak to jest, gdy ktoś jest pazerny i chce trzymać dwie sroki za ogon. A ta Urbańska to córka tego starego Urbańskiego, czy żona tego młodszego, bo tych Urbańskich w telewizji, jak psów, jak powiedział pułkownik Kwiatkowski. Hej !-
  • ~ariel
    (2011-07-21 07:05)
    a czy na pewno tak było?
  • ~miś
    (2011-07-21 09:01)
    One wszystkie z tych seriali są aktorzycami pierwszej wody jak nasza zeńska
    czołówka . Same wybitności .
    Toważystwo wzajemnej adoracji .
  • ~ble
    (2011-07-21 11:25)
    Jest bardzo zdolna i bardzo pracowita, jak jej mąż. Na pewno dałaby sobie radę, tylko miała farta, że udała się do konkurencji.
    Wydaje się, że konkurencji to nie przeszkadzało?