Schymalla i Wyszyńska jednak zostają w TVP. Co przesądziło?

| Aktualizacja:

Pozostaję na stanowisku dyrektora Jedynki, wycofałam swoją rezygnację - powiedziała szefowa TVP1 Iwona Schymalla. Dodała, że nie będzie żadnych zmian kadrowych w "Wiadomościach". Zastępcą Schymalli pozostaje Andrzej Godlewski.

wróć do artykułu
  • ~adso
    (2011-07-20 10:25)
    no i macie państwo w wydaniu PO - jak za Gierka tylko zamiast komuny mamy POmunę
  • ~kamil
    (2011-07-20 10:26)
    I bardzo dobrze. Wyszyńska, czyli naśladowczyni Lisowej, niech zniknie z mediów
  • ~moim zdaniem
    (2011-07-20 10:31)
    Wyszyńskiej nie żal - podlizywała się jak trzeba, ale nic to nie dało.
  • ~SPRZĄTACZKA
    (2011-07-20 10:34)
    MEDIALNY TUSKOLAND SZYKUJE OCEAN KŁAMSTWA PRZED WYBORAMI I PO NICH, ZWŁASZCZA W ODNIESIENIU TAK ZWANEJ KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ. PORZĄDNI LUDZIE MUSZĄ ODEJŚĆ Z TVP.
  • ~krucyfiks
    (2011-07-20 10:39)
    O!!! to jest wakat .
    Tadeuszu Rydzyk skieruj kogoś ze 'swojej ' telewizji " na to stanowisko.
    Wszyscy czekamy z utęsknieniem na słowa płynące prosto od Boga i od głosicieli prawdy objawionej .Jarosławie Kaczyński a może ty kogoś skierujes teraz do tej telewizji?Może kogoś z tych co się modlą do chodnika na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie .
  • ~Chebziok
    (2011-07-20 10:40)
    Mam pytanie? Czy ten pan Krasko jest tak atrakcyjny ,ze go pokazujecie ?
    Dlamnie to taki straszek ,chodzi po studio z lewa na prawo a widzowie nie wiedza czy maja sluchac wiadomosci albo denerwowac sie tym palantem !!!
  • ~Yen
    (2011-07-20 10:45)
    adso,

    "Ciekawie" piszesz...Podtrzuc jeszcze jakas "perelke" - chce zobaczyc co jeszcze mozna "mundrego" wymyslic...
  • ~mniej czarnego wtV
    (2011-07-20 10:47)
    nareszcie wtyczka papywaty szmaty została zdymisjowana BRAVO teraz telelewizja normalnieje juz czarnych bedzie mniej moze będzie tv terAz zielona
  • ~moim zdaniem
    (2011-07-20 10:47)
    ~krucyfiks2011-07-20 10:39
    Przypominam, ze TVP jest całkowicie zawłaszczone przez PO i SLD. Przyjdzie nowa tuba propagandowa partii rządzących i nic się nie zmieni. Nie było i nie będzie obiektywnej TVP. Zaprzyjaźnione tv, typu Tusk Vision Network, POlszmat swoje dołożą. PO jest jak GOLIAT. Ma wszystko. I dwóch małych przydupasów w formie przystawek.
  • ~CO ROBI KRAŚKO
    (2011-07-20 10:49)
    KRAŚKO TO NAWIEDZONY WATYKAN NA CO CZEKACIE WYRZUCIĆ TEGO SZAMANA WATYKANSKIEGO
  • ~Attache
    (2011-07-20 10:51)
    Zostawic tylko Marcina Szewczaka, Darka Bohadkiewicza i Adama Federa.
  • ~observ
    (2011-07-20 10:52)
    A nie lepiej odwołać ten cały "pałac prezydencki"?
  • ~ms
    (2011-07-20 10:52)
    POstawiła sie i dobrze! Godlewski chcial ingerowac to teraz juz bedzie mogl! POrażka!
  • ~pamela
    (2011-07-20 10:54)
    to chyba dobrze, eksponowanie bronka nie ma sensu, przecież ten człowiek tylko się kompromituje... a swoja drogą komuna wróciła na dobre! teraz nazywa się POskomuna, spadkobiercy PZPR twu! ruskie ścierwa!
  • ~dorobek Szymalli
    (2011-07-20 10:55)
    a w jakich że to wydarzeniach może brać udział BuL z wiedzą 4-toklasisty??? kopcenie fajeczki na fotelu bujanym i podkręcanie wąsika pomiędzy kolejnymi kompromitacjami i opluwaniem Polski. a towarzyszka Schymalla zrobiła swoje: uwalić 4 programy antyreżimowe [Misja, Wildstein, Szkoda Gadać, Pospieszalski] to wielkie osiągnięcie. na miarę Orderu Orła Białego i awansu do TVN/WSI/KGB za 5 razy wiekszą stawkę.
  • ~Tomek z W-wy
    (2011-07-20 11:01)
    Panie obrazily sie na kogos, zabraly torebki iwyszly.
  • ~Magda z Woli
    (2011-07-20 11:02)
    Baby z wozu, koniom lzej!
  • ~jazu
    (2011-07-20 11:03)
    Wszyscy do urn - PO przewodniom siłom narodu.

    A gdzie raport millera na samego siebie po czesci tez?
  • ~Orzeszko
    (2011-07-20 11:09)
    telewizja rzadowa na OBOWIAZEK informowac o sukcesach Prezdynta i rzadu, za to jej placimy, za optymizm, za polskosc, zd dobry dzien i nasroj. Dosc tej trupiarni z wawelu i smolenska. Dziady wnocha na ukraine !!
  • ~Nowe władze
    (2011-07-20 11:12)
    To nowa jakość robienia ludziom wody z mózgu. Niech żyje propaganda. PROPAGANDA TO NOWA JAKOŚ ŻYCIA.