Znane małżeństwo artystów przejmuje "Taniec z gwiazdami"

| Aktualizacja:

Ona ma być gospodynią programu, on członkiem jury. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają dołączyć do "Tańca z gwiazdami"! Jeśli rozmowy zakończą się pomyślnie, małżonkowie już w przyszłym tygodniu podpiszą umowy.

wróć do artykułu
  • ~Fanka TzG
    (2011-09-18 23:17)
    Myśle, że to straszna pomylka TVN. J.J sie poprostu kompromituje. Do tej pory był to świetny program w niedzielny wieczór a teraz okazuje sie kompletnym niewypałem!! Na samą myśl ze mam włączyć TVN w niedziele o 20.00 to mi sie nie chce, bo wiem ze dzieki temu moze wzrosnąc ogladalnosc i nie daj boże wynagrodzenie dla Niego...J.J. mam na myśli!!!
  • ~obserwator
    (2011-08-18 12:23)
    Po co oni to ciągną przecież nikt już tego nie ogląda.
  • ~old spice
    (2011-08-18 12:19)
    Z ich udziałem to będzie ostatnia edycja tańca dodajmy jeszcze szpaka do tego i wszystko jasne
  • ~NIKA
    (2011-07-20 19:16)
    nie,nie, nie -tylko nie NATASZA!!!
  • ~telewidz
    (2011-07-18 23:17)
    szkoda ze taka wspaniała stacja strzela sobie gola.Nikt nie zastapi Pani Beaty, Pani Kasi żadna z tych nie ma i nie bedzie miała takiej klasy jak te panie. Chyba że TzG uratuje wspaniała i nie zastąpiona Kinga Rusin, Przyznam ze ogladam program ddtvn, tylko wtedy kiedy prowadzi go Pani Rusin z Panem Węglarczykiem sa dla mnie wspaniali naturalni - sa bardzo dobrzy.W Tvn24 nikt nie ma takiej klasy jak Pan Dyrektor Miecugow!
  • ~Anka
    (2011-07-18 19:43)
    Swietny pomysl!!!.Napewno nie bede ogladala.Dlaczego skrzywdzono tak okrutnie Kasie Skrzynecka.
  • ~zdzislaw
    (2011-07-18 18:38)
    fatalna decyzja ,prosze zostawic pania Kasie Skrzynecka jest inteligentna, taktowna ,wspaniale prowadzi taniec z poczuciem humoru kazdy z radscia bedzie ogladal tenprogram ,rowniez bedzie brakowac pana Wodeckiego inpozostalych osob ,moze z wyjatkiem p, Tyszkiewicz
  • ~joter
    (2011-07-18 18:09)
    Aleksander Bardini mawiał w takiej sytuacj ... " a szwagier w kasie".
  • ~dorota
    (2011-07-18 17:26)
    pomysl gwarantyje,ze nikt nie bedzie ogladal
  • ~JASIU
    (2011-07-18 14:13)
    do ner, skad wiesz ze w zyciu prywatny zyja jak pies z kotem, jestes ich przyjacielem czy z plotka masz te info ???// pytam powaznie
  • ~~~ner
    (2011-07-18 11:01)
    OKROPNA DECYZJA TVN. NAJGORSZA JAKA MOGŁA NAS WIDZÓW SPOTKAĆ. PARA KTÓRA W ŻYCIU PRYWATNYM ŻYJĄ JAK PIES Z KOTEM W TYM PROGRAMIE NICZEGO DOBREGO NIE ZWIASTUJE. TVN NIE RÓBCIE TEGO BŁĘDU
  • ~m
    (2011-07-18 10:39)
    Pani Kasia Skrzynecka z klasą prowadziła TzG.
    Czas na zmiany, Pani Natasza Urbańska pięknie tańczy, pięknie śpiewa, pięknie mówi, piękna kobieta - ciekawe jak wypadnie w nowej roli. Ona i jej mąż na pewno wniosą do programu który z przyjemnością oglądam powiew świeżości.
  • ~zxc
    (2011-07-18 10:05)
    świetna decyzja. uwielbiam ich.
  • ~misiek
    (2011-07-18 08:25)
    Boże chroń PRZED tvn
  • ~dno
    (2011-07-17 21:50)
    tvn na dno, jak wszyskie wystepy nataszy
  • ~paweł 28
    (2011-07-17 20:58)
    Do ani. Większość Polaków nie oglada tak prymitywnych programów. Naprawde. Daj sobie przetumaczyć. Większość nie widziała albo tylko z raz cz dwa zerknęła na jakies tańce, zwłaszcza na TVN który ma dość ograniczony zasięg. Dodam że w czasie tańców były zazwyczaj lepsze programy niż skakanie na parkiecie. Ogólnie programy typu śpiewam, tańcze i pokazuje siebie są dosć płytkie. Przykro powiedzieć ale to gorsze niz seriale.
  • ~misiek
    (2011-07-17 08:27)
    jaki TVN tacy prowadzący
  • ~żaba
    (2011-07-17 07:25)
    TYLKO NIE TO!!! RATUNKU!!!
  • ~ALA
    (2011-07-16 23:00)
    TO JEST JAKIES NIEPORUMIENIE
  • ~ania
    (2011-07-16 19:00)
    Nic mi nie zrobili,ale ich nie cierpie.Jezeli oni porowadza nie bede ogladala wogole.I tak zrobi wiekszosc polakow.