Jak czytamy w "Fakcie":

Reklama

Gdy producenci "X Factora" zdecydowali, że w kolejnej edycji popularnego show TVN znajdzie się czterech zamiast trzech sędziów, od razu pomyśleli o Brodce. W końcu nie tylko jest posiadaczką gorącego ostatnio nazwiska, ale już sprawdziła się podczas pierwszej edycji programu, gdy pomagała Czesławowi Mozilowi wybrać finalistów. Według naszych informacji, Monika rozpoczęła już rozmowy z TVN.

Ale nic nie jest przesądzone. Piosenkarką zainteresowali się bowiem również twórcy nowego programu muzycznego, planowanego przez TVP 2 i nazwanego "The Voice of Poland. Najlepszy głos". – Zależy nam, żeby w jury zasiedli młodzi i zdolni ludzie związani z polskim rynkiem muzycznym. Brodka to świetna artystka, dlatego rozpoczęliśmy starania o jej udział w programie – zdradził "Faktowi" pracownik firmy produkującej show.

Choć menedżerka gwiazdy oficjalnie twierdzi, że obecnie mają tyle koncertów, że nie myślą o niczym innym, to Brodka na pewno cieszy się, że w końcu może przebierać w propozycjach. Kogo wybierze?

>>Czytaj również: Lotnisko kipiało od seksu