Pierwszy odcinek poświęcony został wężom. Na potrzeby programu, Rollins odwiedził kolegów po fachu – Slasha i Kerry'ego Kinga z grupy Slayer, którzy pokazali mu swoje kolekcje pytonów i boa. W dalszych odsłonach serii, artysta wybierze się na przykład do Arizony, by spotkać się z ludźmi pijącymi koktajle z żab czy jedzącymi tarantule. – To program o naszych związkach ze zwierzętami - wyjaśnia szef National Geographic Wild, Geoff Daniels. – Od tych dziwacznych po potencjalnie niezgodne z prawem. Tych ostatnich oczywiście nie popieramy.

Reklama

Rollins współpracował już z kanałem National Geographic przy okazji programu "Born To Rage", który koncertował się na tak zwanym genie wojownika.

Ostatnie muzyczne dokonanie Amerykanina to nagrana z The Flaming Lips nowa wersja płyty Pink Floyd, "Dark Side Of The Moon" – "The Flaming Lips and Stardeath and White Dwarfs with Henry Rollins and Peaches Doing The Dark Side of the Moon" – z grudnia 2009 roku. Artystę niedawno można też było podziwiać w serialu "Sons of Anarchy".

megafon.pl