Jak czytamy w "Fakcie":

Reklama

W wakacje "Kawa czy herbata" będzie nadawana od poniedziałku do piątku. Pogram towarzyszyć będzie wyścigowi Tour de Pologne, a także odwiedzi około dwudziestu polskich miast. Ważnym wątkiem w wakacyjnych wydaniach "Kawy czy herbaty" będzie też Polska Prezydencja w radzie Unii Europejskiej.

– Będziemy w tym roku jechać wraz z Tour de Pologne. Nasz samochód – pomalowany w barwy "Kawy czy herbaty", będzie miał swoje miejsce tuż za peletonem. Będziemy chcieli pokazać ten wyścig nie od strony sportowej, ale krajobrazowej. Ukażemy też kulisy tego przedsięwzięcia od strony organizacyjnej – mówi Paweł Pochwała, szef "Kawy czy herbaty".

Natomiast Michał Olszański – gospodarz Dwójkowego "Pytania na śniadanie" zdradza nam, jaką formułę będzie mieć śniadaniowy program w wakacje.
– Od lipca będzie w "Pytaniu na śniadanie" kilka zmian. Po pierwsze będzie trochę roszad wśród par prowadzących, po drugie każdy z duetów będzie prowadził program przez kolejnych pięć dni w tygodniu – mówi nam Michał Olszański. I dodaje: – Mam nadzieję, że moja partnerka pozostanie ta sama. Świetnie się dogaduję z Anną Popek i nie wyobrażam sobie, żebym miał prowadzić program z kimś innym. Z tego co wiem, to nasza para jest bardzo dobrze odbierana przez widzów – podsumowuje.

Dziennikarka przyznaje, że te bardzo lubi współpracę z Michałem Olszańskim. – Dobraliśmy się na zasadzie kontrastu, a to jest zawsze dobry pomysł, aby zaistnieć na antenie. Plany wakacyjne ustalamy najpierw ze sobą, a dopiero potem z rodziną, bo musimy się tak zgrać, żebyśmy nie wyjechali w tym samym czasie – opowiada ze śmiechem Popek. I dodaje, że właśnie wyjeżdża służbowo do Wrocławia. – Wrocław pretenduje do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury, więc jest okazja zrobić o nim program, który na antenie widzowie zobaczą już 18 czerwca – podsumowuje.

Natomiast "Dzień Dobry Wakacje" w TVN nadawane będzie latem tylko w weekendy. Niestety, stacja na razie nie chce zdradzać zbyt wiele szczegółów na temat programu. – Nie wiadomo jeszcze, jakie pary będą prowadzić "Dzień Dobry TVN". Co ciekawego znajdzie się w programie? To będzie niespodzianka – mówi nam osoba z promocji TVN.

>> Czytaj również: Aktorka "Klanu" zrzuca habit