KASTA jako raper zadebiutował pod koniec lat 90. Jednak to w 2002 roku dołączył do czołówki hiphopowej sceny muzycznej, wydając pierwszą płytę z formacją KASTA SQUAD - "KASTANIETY”.

Reklama

Wybór KASTY na gospodarza programu nie był przypadkowy. Podobnie, jak prowadzący amerykańską edycję – XZIBIT - jest gwiazdą hip hopu i co najważniejsze – wielkim fanem motoryzacji i programu „Pimp My Ride”. Jak sam mówi:

– Zgodziłem się na udział w programie bez wahania. To kultowy format MTV, który sam oglądałem, podobnie jak miliony innych ludzi z zazdrością wyliczając ilość i jakość przeróbek w samochodach szczęśliwców. Jak każdy facet, w dodatku raper, jarałem się każdym odcinkiem programu, licząc na to, że sam kiedyś będę miał Cadillaca Escalade na 26-tkach. Teraz przyszło mi „odpicować” bryki polskich uczestników tego legendarnego programu - takiej szansy nie mogłem nie wykorzystać. Życzę sympatykom „Pimp My Ride”, aby któregoś dnia otwierając drzwi ujrzeli właśnie mnie - bo to oznacza, że ich fury zamienią się w dzieła sztuki!.


Nagrania do programu „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero” potrwają do listopada. Samochody uczestników zostaną „odpicowane” w najlepszych warsztatach w całej Polsce.

Pierwsza polska edycja programu „Pimp My Ride” powstaje przy współpracy z Coca-Cola Zero.

Reklama