O płytowych planach Gienka Loski pisze "Fakt":

Reklama

"Słuchając jego niezwykłego głosu w programie "X Factor", niejedna osoba miała ciarki na plecach albo nawet mokre oczy. Gienek Loska budzi w ludziach niesłychane emocje.

Niebawem przekonamy się, czy płyta, nad którą teraz pracuje zwycięzca show TVN i na którą czeka cała Polska, również wywoła tak ogromny zachwyt.

Dzięki udziałowi w „X Factorze” Loska zdobył niesłychaną popularność, z którą musi sobie teraz poradzić. Wywiady, rozpoczęta trasa koncertowa, nowi fani to jedno. A do tego trzeba znaleźć czas dla rodziny oraz jeszcze wywiązać się z nowo podpisanego kontraktu i zacząć pracować nad płytą.

– Mam plan nagrać płytę i oczywiście trochę odpocząć – zapowiedział Faktowi Gienek dzień po finałowym odcinku show. Ale odpoczynek był krótki, bo Loska już zdążył wyruszyć w trasę. Za chwilę bierze się też za pracę w studiu. Piosenkarz zamierza zakasać rękawy i wraz ze swoim zespołem nagrać swoje dotychczasowe przeboje.

– Będzie nowy gitarzysta, ja odpuszczę sobie gitarę. Oczywiście wniesie to trochę świeżości. A nawet więcej niż trochę, bo to jest dobry kompozytor. Zaaranżujemy wszystko od nowa i zrobimy parę nowych piosenek – zdradza Faktowi swoje plany Gienek.

W jakim klimacie utrzymana będzie płyta? – Mniej więcej w takiej samej konwencji, co moje dotychczasowe granie. Być może będzie trochę bardziej agresywna, jeśli chodzi o gitarę – wyjaśnia. Jego autorska piosenka „Rozmowy z duszą” już regularnie grana jest przez stacje radiowe. Gienek przyznaje, że jest tym zaskoczony i uważa to za swój ogromny sukces. Ale jego ambicje sięgają dalej. – Mam nadzieję na poprawę sytuacji w polskim show-biznesie i chcę się do tego choćby jednym groszem dołożyć. Liczy się treść, nie forma – podsumował Loska w rozmowie internetowej. Podbój polskiej sceny czas rozpocząć".

>>> Czytaj dalej: Anna Mucha chce mieć nieślubne dziecko!