Jak informuje "Fakt":

Reklama


Po prawie dwóch latach Hanna Lis zdecydowała się na powrót na wizję. Na wiosnę w stacji TVN Style ma wystartować jej kulinarny show. Co prawda szczegóły tej produkcji nie dość, że nie są jeszcze znane, to jeszcze nawet nieuzgodnione. – Zdjęcia, ani przygotowania jeszcze się nie rozpoczęły. Jeszcze nie wiadomo, kiedy ruszy produkcja tego programu – usłyszeliśmy w TVN Style.

Powrót do telewizji Hanny Lis może być jednak bardziej spektakularny niż się początkowo wydawało. Gdy była dziennikarka "Wiadomości" pogodziła się z tym, że do newsów już raczej nie wróci i nabrała ochoty, by zająć się lżejszą tematyką, okazało się, że gwiazda TVN Magda Mołek będzie musiała pójść na dłuższy urlop, by zająć się dzieckiem, które za kilka miesięcy urodzi.

– Na razie jeszcze ciąża Magdy Mołek nie jest na tyle zaawansowana, by mówić, kto ewentualnie ją zastąpi – usłyszeliśmy w TVN. Jednak producenci muszą już rozważać awaryjne scenariusze. A Hanna Lis, która zdecydowała się na współpracę ze stacją, wydaje się idealną kandydatką na zastępstwo gwiazdy formatu Mołek.

Może i Hanna nie cieszy się wielką sympatią widzów, ale pojawiając się na wizji, potrafi przyczynić się do wzrostu oglądalności. Gdyby zastąpiła Magdę w "Dzień dobry TVN", wiele osób na pewno by było ciekawych, jak wypadnie w porównaniu z królową pasma porannego stacji – byłą żoną swojego męża Kingą Rusin.

>>Czytaj również: Przyjaciele wspominają Irenę Kwiatkowską