Jak czytamy w "Fakcie":

Reklama

Zygmunt Chajzer przez ostatnie lata był jedną z gwiazd telewizji Polsat. A teraz zmienia stację. Jak dowiedział się Fakt, od nowego roku znanego dziennikarza będzie można zobaczyć w telewizji TVN, gdzie poprowadzi nowy teleturniej.

Na razie nikt nie chce jeszcze oficjalnie potwierdzić tych informacji, ale udało nam się ustalić, że Chajzer jest już w trakcie finalnych rozmów z TVN-em. Nic dziwnego, że stacja zainteresowała się prezenterem. Pan Zygmunt od lat prowadzi teleturnieje i programy rozrywkowe, które cieszą się ogromną sympatią wśród publiczności. Tak samo zresztą jak on sam. Dziennikarz jest bowiem łakomym kąskiem, który każda telewizja chciałaby mieć w swojej drużynie.
Chazjer współpracował już z TVN-em, gdzie prowadził "Chwilę prawdy" i "Ananasy z mojej klasy".

Jednak największą popularność przyniosły mu teleturnieje prowadzone w Polsacie, m. in.: "Idź na całość" i jego ostatni program "Moment prawdy". Niestety po dwóch edycjach, kontrowersyjny teleturniej został zdjęty z anteny, a dziennikarz został bez stałej pracy. Ten moment wykorzystała konkurencyjna stacja i rozpoczęła starania o przejęcie Chajzera. Już wkrótce dowiemy się, jaki program lub może nawet dwa programy szykuje dla nas TVN i pan Zygmunt.

>>Czytaj także: Sztaba będzie jurorem w Polsacie!