Jak czytamy w "Fakcie":

Reklama

W takim wcieleniu Borysa Szyca jeszcze nie widzieliśmy. Do tej pory aktor grał głównie w teatrze i w filmach fabularnych. Jeśli już przyjmował rolę w serialu, to o tematyce dość poważnej, często inspirowanej historycznymi wydarzeniami. Teraz to się zmieni. Szyc nie będzie ani komisarzem jak w "Oficerach", ani oficerem SS jak w "Tajemnicy twierdzy szyfrów".

Mundur zamieni na kucharski kitel i będzie królował w restauracyjnej kuchni. Jego bohater Jerzy będzie bowiem kucharzem. Co sprawiło, że Szyc przyjął tę nietypową dla siebie propozycję? Być może wielka słabość aktora do gotowania. Jak udało nam się dowiedzieć, aktor jakiś czas temu ukończył nawet kurs gotowania w Toskanii we Włoszech. W nowej roli będzie więc mógł wykorzystać swoje nowe umiejętności.

Oczywiście gotowanie nie będzie jedyną miłością Szyca, bo w serialu nie zabraknie pięknych kobiet. Jak mówi nam informator, serce Borysa zabije mocniej do głównej bohaterki, którą zagra Magdalena Kumorek. Pierwsze odcinki serialu zobaczymy już w marcu, wystąpią w nim również Piotr Adamczyk, Maja Ostaszewska i Edyta Olszówka.

>>Czytaj także: Małecki zrobi striptiz