Do programu wróci za to Beata Sadowska. Paulina Smaszcz-Kurzajewska podobnie jak i Sadowska zostały zawieszone we współpracy z TVP za udział w udział w reklamie. Pierwsza promowała biżuterię, a druga - została ambasadorką marki samochodowej.

Reklama

Smaszcz-Kurzejwska zdecydowała, że rozstanie się ostatecznie z TVP. - Otrzymała dobrą propozycję pracy w PR – mówi o przyczynach jej odejścia Alicja Resich-Modlińska, szefowa “Pytania na śniadanie”. Nieoficjalnie wiadomo, że prezenterka miała też żal do kierownictwa "Dwójki" za to, że ją zawiesiło.

Maciej Kurzajewski, dotychczasowy partner antenowy Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i prywatnie jej mąż, pozostaje w “Pytaniu na śniadanie”. Na początku października br. z “Pytaniem na śniadanie” rozstała się też dziennikarka Agnieszka Jastrzębska, która prowadziła w ramach programu codzienny cykl “Bita śmietanka towarzyska”, wymyślony przez Alicję Resich-Modlińską. Przeszła do „Dzień dobry TVN”, gdzie prowadzi podobny cykl “Showbiz info”. Nowymi prowadzącymi „Bitej śmietanki” są Katarzyna Burzyńska i Michał Paciorkowski, wydawca „Pytania”, w piątki prowadzi ją czasami sama Resich-Modlińska.

Współpracę z porannym magazynem TVP 2 zakończyła też stylistka i projektantka mody Ewelina Rydzyńska, która teraz pojawia się regularnie w talk-show “Między kuchnią a salonem”, nadawanym w TVN-ie.