Kolejne sceny realizowano na plaży, przy molo oraz w malowniczym porcie. W jednaj ze scen wystąpiła gościnnie... latarnia morska – jedna z najbardziej charakterystycznych budowli miasta. Piękna panorama Kołobrzegu była z kolei filmowana z tarasu znajdującego się na 12 piętrze sanatorium Kombatant. A co takiego będzie się działo w życiu bohaterów, że udali się do Kołobrzegu? No cóż – serial odwzorowuje prawdziwe życie, a to oznacza, że muszą też w nim być wakacje.

Reklama

"Najpierw, na babski weekend na Wybrzeżu zdecydują się Kinga wraz z Mirką. A później dołączą do nich panowie: Piotrek, Irek oraz Kuba. Ich przyjazd będzie jednak dla dziewczyn niespodzianką… Na plaży, bohaterowie spotkają tajemniczą Cygankę która zdradzi im sekrety przyszłości. I wywróży, że jeden z nich znajdzie w Kołobrzegu miłość swojego życia" – zdradza "Faktowi" osoba z produkcji serialu.

Komu pisana wakacyjna miłość? Serialowy Piotrek (Marcin Mroczek) serce już dawno oddał Kindze (Kasia Cichopek). Za to Irek (Maciej Jachowski) z Kubą (Przemysław Cypryański) czujnie nadstawią ucha… Czy w Kołobrzegu trafią na morską syrenę, która rzuci czar i zawróci chłopakom w głowie? Odpowiedzi na te pytania widzowie poznają dopiero jesienią.

Inne

>>> Delfin? Nie, Opania! ZDJĘCIA