• ~Karola
    (2019-11-19 19:27)
    A ja bardzo lubię ten serial
  • ~Ela
    (2019-11-19 15:46)
    Wspaniały film, ale nie każdemu z historią po drodze...
  • ~Vera
    (2019-11-19 20:15)
    Po co negatywnie komentowac wystarczy nie ogladac kazdy ma pilot i moze przelaczyc na co chce ogladsja ci ktorym sir podova
  • ~Ela F
    (2019-11-19 07:13)
    Świetna decyzja I rola dla talentu p Szapolowskiej
  • ~Dave
    (2019-11-19 20:27)
    Super film, bardzo wciągający i nawet ci niepierwszoplanowi aktorzy zajefajne grają. Jak dla odcinki powinny być znacznie dłuższe albo po dwa od razu!
  • ~Szczery Obserwator tworów PiS-TVP
    (2019-11-19 09:44)
    He, he, he... Twórcy tego polit manifestu idą ostro na przekór faktom. Księżna Eufemia Mazowiecka, żona księcia Cieszyńskiego Kazimierza, zmarła ok. 1374 roku. Czyli w roku 1376 mogłaby wystąpić wyłącznie jako...duch, ewentualnie zombi. Natomiast księżna Eufemia, żona księcia Bolesława Cieszyńskiego urodziła się w roku... 1395. I nie za bardzo wiem, jaki sens, choćby z pogranicza logiki miałoby powierzanie roli... niemowlaka akurat Szapołowskiej. Prędzej już pasowałaby rola ducha lub zombi. Widać ten serial skręcił w kierunku horroru. Zważywszy na totalną nudę wiejącą z ekranu tego agit dziełka, może to i słuszny kierunek...
  • ~Wilk
    (2019-11-19 12:55)
    Akcja trzeciego sezonu toczy się w latach 1384-1387.
  • ~Look
    (2019-11-19 15:19)
    TVP piski patryjotyczny gniot, NUDA!
  • ~Paniusia👢👜
    (2019-11-19 08:36)
    Matrona, a przeciez ona pare miesiecy mlodsza ode mnie. Wyglada jak jej wlasna matka. No coz, kobiety roznie sie starzeja, faceci tez. Jeden w wieku 40 lat wyglada jak chlopiec, a inny jak dziadek. Ale wracajac do tej pani, to ta niby polska gwiazda, dziwne, ze ja jej nigdy nie podziwialam, ani talentu , ani urody.
  • ~Pottt
    (2019-11-19 13:17)
    Ta " Korona krolow" to chyba jakis gniot!