• ~polka
  (2016-02-08 11:13)
  bogacze mogą się nabijać i przeszkadzać , ale biedak a jest nas 80 % czeka i będzie wdzięczny prawicy i PiSowi za pomoc,jest to jedyna formacja która chce coś zrobić dla tycha szaraczków zarabiających 2000 złotych miesięcznie . Dziękujemy!!!!!!!!
 • ~odwr
  (2016-02-08 10:51)
  O czym my tak naprawdę ględzimy? Podobno mamy naśladować i wzorować się na krajach UE. W Polsce dodatki z tytułu dzietności są obecnie jednymi z najniższych w UE. Mamy więc tę UE naśladować, czy iść pod prąd i kreować programy w przeciwne strony? Skoro największymi sceptykami do 500+ są osoby same określające się jako euroentuzjaści, to coś tu mocno śmierdzi. Mamy więc żyć jak w UE, czy jak w Etiopii? Lemingi, zdecydujcie się. Dodatki na dzieci w UE są ogromne, znacznie większe niż całe dochody z pracy milionów rodziców w Polsce! Zapewne padnie pytanie - skąd te hojnie dające kraje mają te pieniądze? Odpowiedź jest prosta - to są właśnie pieniądze wyprowadzane z takich gospodarczych okradanych kolonii jaką jest niestety obecnie nasza grabiona Polska. I tu pojawia się następny problem do rozwiązania. Sami przestaniemy pozwalać się okradać i wyprowadzać do "lepszej Europy" nasze zarobione przez nas pieniądze, wtedy będziemy je realnie mieć na programy 1000++ . Przestańmy wreszcie dawać się ograbiać, bo wyprowadzane z Polski pieniądze tworzą socjal w krajach nas gospodarczo kolonizujących.
 • ~Patriota
  (2016-02-08 10:50)
  Czy przypadkiem scenariusz do tego serialu tasiemca nie pisze czosnek. Wszystko byłoby jasne, aby tylko ośmieszyć wszystko co może być dobre dla Polski i Polaków.
 • ~plankton
  (2016-02-09 13:13)
  Ja bym poczekał 2-3 lata na efekty. Znam wielu młodych ludzi i obserwuję, że boją się mieć więcej niż 1 dziecko. 500 zl sprawy nie rozwiązuje, ale po POwskiej ściemie z Kartą Dużej Rodziny (debilne zniżki do teatru i na podróż koleją raz do roku), jest to jakaś realna pomoc.
 • ~jaa
  (2016-02-08 11:03)
  No to sobie z pisiaków zakpili. I dobrze.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.