• ~&&&&&&&&&
  (2013-12-05 16:28)
  A kolesie to gdzie?
 • ~abecadło
  (2013-12-06 11:33)
  Durne to to będzie...
 • ~Genitaliusz
  (2013-12-08 09:38)
  Kolejna telewizyjna głupota , serial dla idiotów za nasze pieniądze.
 • ~Drzazga 101
  (2013-12-13 19:12)
  O Matko, jakby nam było mało tych pseudoKABARETÓW, prawie na wszystkich programach telewizyjnych, tych wszystkich NOCY, FESTIWALI, kupy idiotycznych seriali itp. gniotów, rozplenionych ostatnio, jak grzyb na ścianie w piwnicy, to jeszcze jakieś z*eby wymyślili KOLEJNEGO gniota, ja pierdykam !
  DLACZEGO ŻADEN, odpowiedzialny właściciel telewizji - przepraszam za wyrażenie - PUBLICZNEJ, nie pomyśli o jakimś serialu edukacyjnym, kształtującym osobowość Ludzieńków i Narodu, uczęcego nas jak żyć w zgodzie z Naturą i sąsiadami, pokazujęcego Świat w jego lepszym świetle, niż jako ściek katastrof i ludzkiej patologii, pokazujęcego NATURĘ, PRZYRODĘ i dorobek kultury, a nie tylko gnioty wspólczesne - najlepszym przykładem jest gniot, w postaci WINIETKI kanału TV KULTURA - kto to wymyślił, kuervas, ten jadęcy z lewej ku prawej pod górę samochód z ub. wieku, kuervas ?! I któren PT KRETYN to zatwierdził ?! Za to wszystko, to jedynie należy się WYKOP tym dupkom - Dworakowi i Braunowi z fuch prezesów. Przeca jak jeich słyszę i widzę, to jestem ŚWIĘCIE przekonany, że Tadzio, mój sąsiad z górki, byłby o niebo lepszy od tych dwóch dupków, bo ma ZDROWY osąd o naszej rzeczywistości, chociaż jest zwykłym hodowcą - przepraszam za wyrażenie - świń.
  Hej !-
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.