• ~Jasiu
    (2013-08-24 00:06)
    Piekna kobieta.
  • ~r46
    (2013-09-09 19:22)
    Pewien Chińczyk wniósł sprawę rozwodową gdy zobaczył swoje bardzo brzydkie nowo narodzone dziecko.Okazało się,że żona była po operacjach plastycznych upiększających.
  • ~Grzesiu
    (2013-08-24 00:09)
    Piszcie wiecej o niej bo ja bardzo lubie i mi sie bardzo podoba a tym zazdrosnym slina leci ze nie moga byc na jej miejscu tak tak.
  • ~tele-wic
    (2013-08-23 11:59)
    Dzień bez Siwiec, to dzień stracony dla Dziennika! Czy ona Wam płaci za to codzienne nachalne lansowanie tej rozpadającej się planetoidy, przepraszam "gwiazdy".
  • ~ciekawa
    (2013-08-23 12:34)
    Czy ktoś mógłby powiedzieć, jakie to kryteria spełnia osoba, która obwołana została gwiazdą?
    Ostatnio zaroiło się nam od tych gwiazd.
    A może ja też jestem gwiazdą, tylko o tym nie wiem?
  • ~Janek
    (2013-08-24 15:51)
    ROZKAPRYSZONA? A CO MNIE OBCHODZA JEJ HUMORY.
  • ~hohoho
    (2013-08-24 09:22)
    Ładna dziewczyna, ale ktoś powinien jej powiedzieć że trochę przesadza z tym optycznym wydłużaniem nóg. Wygląda jak pająk (sic!): nogi do nieba i przykrótka szyja zamaskowana włosami. Pani Natalio, więcej wyczucia.
  • ~BOLO
    (2013-08-24 14:06)
    wiele jest takich co półkole mózgowe wsparły o kości ogonowe Pani Natalia zapewne przewodzi temu peletonowi , powinna się spieszyć bo uroda u kobiet szybko mija a z cytowanych przez nią wypowiedzi widać i słychać że niewiele ma do powiedzenia
  • ~Janek
    (2013-08-24 20:01)
    CZY TA NATALIA TO SIOSTRA TEGO DURNIA 'POLITYKA' MARKA SIWCA?
  • ~~ Sebastian
    (2013-08-24 21:04)
    Gdyby nie operacja plastyczna nosa to dalej wyglądałaby jak ŚWINKA PIGY ze szerokim ryjkiem jak bulwa ziemniaczana.Jeżeli jest zapotrzebowanie społeczne na jej goły tyłek to powinna chociaż wyznaczyć następczynię do TYCH ZDIĘĆ jakiś dobry towar np. Patrycję Pająk a potem niech sobie Natalia Siwiec gra ulubione role kelnerki, sprzątaczki , babci glozetowej itp. w filmach "To nie koniec świata" czy " Czas honoru " .