• ~tony
  (2013-01-01 15:08)
  Polacy coś z wami jest nie tak, gdzie nie wejść na jakikolwiek temat i forum to polak wszystko opluwa zawsze wie lepiej wszystko do okoła jest do dupy. Polacy spierzecie w lusterko, jesteście paskudnym narodem z debilałym.
 • ~Bobi
  (2012-09-01 19:01)
  Najlepsza jest ta laseczka z karabinem.
  To niejaka Algida - prawdziwa pogromczyni Talibów.
 • ~nnn
  (2013-01-10 21:58)
  generalnie jeżeli nie oceniacie gry aktorów to piszecie o swoim wojsku, swojej własnej armii - pojechali tam bo wysłał ich rząd...nasz, wybrany...ja uważam, że to dobrze ale nawet jeśli się z tym nie zgadzacie...to powinniście choć trochę docenić, że robią to co robią byście mogli walnąć piwo przed telewizorem albo kompem i sobie pierdy popisać!
 • ~lolo
  (2012-09-01 21:14)
  Przystojny to on jest ale na zolnierza a tymbardziej twqardziela niestety nie wyglada
 • ~Olo
  (2012-09-02 13:29)
  Gnębią mieszkańców i się cieszą, robią filmy,nadają sobie odznaczenia. Napadli na kraj o innych tradycjach i kulturze, na siłę chcą im wprowadzić t.g.z. demokrację, podporządkowanie się USA.
  Trudno kogoś kto mieszka w górach,z daleka od "wielkiego świata"zmusić do przestrzegania reguł ustanowionych przez najeźdźców,nawet gdy są uzbrojeni po zęby i gotowi w każdej chwili bezkarnie zabijać.
  Żaden ciemiężony naród nie lubi najeźdźców i dlatego sami o sobie muszą kręcić filmy by ukazać swoje bohaterstwo a tak naprawdę to ten biedny naród jest bohaterski,bo nie wie czy nie nadleci samolot zbombarduje wioskę i ogłosi światu,że zabił groźnych terrorystów.
 • ~nollet
  (2012-09-02 12:33)
  Szkoda że Gebels nie żyje, on robił świetne filmy o bohaterskich żolnierzach SS! Wstyd gloryfikować najemnych morderców! My nie graniczymy z Afganistanem, oni nam nie zagrażają, nie zagrażają również NATO do którego mamy nieszczescie należeć! Wieże wysadził w powietzre prezydent USA Bush-junior, nie Ben Laden. To Bush -junior jest mordercą 32 Polaków, którzy zginęli w wieżach. Ben Laden zostal zamordowany na rozkaz Obamy by nie składał wyjaśnień w sprawie 11 września. Zdumiewa głupota obywateli USA, którzy uwierzyli w brednie morderców sprawujacych władzę w USA. Zamordowali Ben Ladena by nic nie powiedział. Ale znalazł sie żołnierz, który ujawnił fakt morderstwa, morderstwa na rozkaz urzędującego prezydenta USA! Teraz chcą uciszyć żołnierza, zamordują go, i zgonią na terrorystów, Obama kaze zamordować jego rodziców, jego bliskich, po to by zgonić na al kaidę.
 • ~lubie "gline"
  (2012-09-01 16:26)
  Ja tez potrafie robic grozne miny w studio i na bezdrozach "Afganistanu".Strzelam niesamowicie z "slepakow" i jestem "lepszy" od Jackie Chan-a... Ale tak na serio nie pojechbym do prawdziwego bo tam jest "Mars" z tym ze tam mozna oddychac do puki cie nie zastrzela. Te seriale to chybione,lubie "Gline" bo jest "z krwi i kosci" i z tego podworka...
 • ~obiektywnie
  (2012-09-02 15:13)
  Jak widzę kolejny film z tymi samymi gębami grającymi na tak samo dennym poziomie to czy to Małaszyński czy inny Karolak to na starcie taki film dla mnie odpada i na pewno nie będę na niego tracił czasu.
 • ~artur
  (2012-09-01 17:27)
  Małaszynski wspaniały zołnierz .na filmie.Cholera bierze człowieka który był w wojsku i patrzy na dupka ,który w wojsku nie służył i udaje twardziela
 • ~niko
  (2012-09-02 13:57)
  Jakoś nie mogę sie przyzwyczaic do tego ,że to jest aktor.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.