• ~mn
  (2012-08-19 01:14)
  Nie wróżę temu serialowi powodzenia, bo jest to serial tylko o młodych ludziach, a młodzi ludzie nie lubią oglądać seriali i nie mają na to czasu. To jest serial typu "Przyjaciele" - nic ciekawego. Młodzi naoglądali się już dawno takich seriali. Są to więc pieniądze wyrzucone w błoto. Starzy ludzie i ludzie w średnim wieku nie będą tego oglądać bo tematyka im nie odpowiada jest zbyt nowoczesna i nie trafia w ich zapotrzebowanie, więc szkoda na to czasu. Będzie klapa tak jak w przypadku "Galerii". Nikt nie lubi oglądać rzeczy wydumanych, udziwnionych, nierealnych i odbiegających od życia. A do kraju wracają ci co muszą lub nie potrafili się zaklimatyzować za granicą, albo nie potrafią tam pracować, zarabiać i żyć. Szkoda wysiłku i pieniędzy. . .
 • ~BRAK AKCEPTACJI NA UKŁADY
  (2012-08-22 10:21)
  Co nowego na temat młodych ludzi może wymyśleć EMERYTKA Łepkowska. Czy TVP może zaczać lansować NOWYCH, NIEZNANYCH twórców, a nie kolejny raz OGRANY TANDEM lampkę i Łepkowską? UKŁADY!!! UKŁADY!!!
 • ~Lublin
  (2012-09-27 12:18)
  Serial może się będzie oglądał,na scenariusz nie mamy wpływu,ale to Pani z Białej Podlaskiej była inicjatorką by to właśnie Lublin pojawił się na antenie tvp,to ona rozmawiała przez długie miesiące i przekonywała do realizacji projektu wraz z tvp.
  Więc dziękujemy,że Lublin będzie pokazany,miasto tylko zyska przez taką promocję.
  A TVP powinna się wstydzić z postawy jaką zaprezentowała.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.