• ~..
    (2012-07-21 16:54)
    POmarszczone te przyjaciółki
  • ~mesjasz
    (2012-07-22 06:27)
    ci złodziejscy durnie potrafią jedynie nieudolnie małpować
  • ~Gość
    (2012-07-23 07:16)
    ~kola2012-07-23 06:06
    wszystko w tej Polsce zmalpowane ,kolejna zwalona kicha , moze w koncu cos wlasnego wymyslicie barany w tej telewizji ?

    Proponuję nakręcić czysto polski serial "Łapówkarze", "Złodzieje samochodów" albo może "Pasożyty".
  • ~kola
    (2012-07-23 06:06)
    wszystko w tej Polsce zmalpowane ,kolejna zwalona kicha , moze w koncu cos wlasnego wymyslicie barany w tej telewizji ?
  • ~MissPolsza
    (2012-07-23 00:23)
    SEZON NA GRILLA oglądajcie na youtube!!! popieram!!
  • ~Jamróz
    (2012-07-23 00:22)
    najlepszym polskim serialem jest i będzie SEZON NA GRILLA!!! Nic tego nie przebije...
  • ~karo
    (2012-07-22 22:47)
    nienawidze jak powstaja "polskie wersje czy odpowiedzi"czegoś tam jak Kac wawa, czy teraz to, kolejny bullshit i odgrzewane kotlety ,polaczki jak zwykle robia kopie bo sami nie potrafia nic wymyslec ale jak sie pózniej okazuje nawet kopii nie potrafia zrobić
  • ~Genitaliusz
    (2012-07-22 20:59)
    kolejna żenada
  • ~Bolek
    (2012-07-22 14:24)
    Polsza znow sciaga z USA sex in the city durnie nic nie moga zrobic wymyslic sami jeszcze troche I flage USA sawiesza jako swoja
  • ~mario
    (2012-07-22 09:32)
    kolejny serial to doopczenie na przystanku ! śmiało tak dalej , to nasza młodzież nabierze wzorców jak potrzeba. Seks rozpocznie sie w przedszkolu !!! co za kretyńska cywilizacja- zamiast igrzysk promuje seks jako remedium na wszystkie niedostatki. Już dzisiaj mamy darmowe cichodajki zwane singielkami - nie ma problemu-postawisz piwo w pubie i masz pochwę !!!
  • ~z
    (2012-07-22 08:56)
    NIECH ZYJE SYF !!!TO PRZYSZLOSC MEDII - PROPAGANDA SPONSORUJE TANIE I BIEDNE OBLICZA WYZYSKU CZLOWIEKA PRZEZ CZLOWIEKA !!! WYLIZCIE NOWE RESOURSE--- A NIE KOPIUJCIE STARY SYF--- POLSKA POTRZEBUJE DZIWEK NA ULICACH I TO W BIALY DZIEN--- TO PRZYSZLOSC POLSKI --- !!!--- TYLKO DZIWKI BEDA EKSPORT PRODUKOWAC ---POLSKA NIE POSIADA STOCZNI -- LASOW --- ZLOTO W ANGLI -- MINISTER FINASOW ANGLIK --- TO CO SPRZEDAWAC ???!!! POZOSTAJA TYLKO DZIWKI --- BIEDNA POLSKA !!!
  • ~can i see?
    (2012-07-22 12:09)
    która to Samantha?
  • ~rita
    (2012-07-21 18:31)
    No to kroi nam się kolejny gniot.
  • ~zzz
    (2012-07-22 11:54)
    A Szyc i Kot gdzie?
  • ~otto
    (2012-07-21 21:58)
    rypanie na wsi - oto nasza odpowiedź
  • ~+++
    (2012-07-21 12:50)
    Zenada! Seks w Polszy- nie do pomyslenia!
    Ciekawe skad sie te dzieci biora???
  • ~Twój komentarz
    (2012-07-21 18:00)
    serial powinien nazywać się KRETYNKI, tylko dla kretynek i może pierwszemu kaszalotowi się spodoba.
  • ~chvj
    (2012-07-22 00:21)
    a tytul bedzie: "glupie cipy na *********
  • ~Szyderca
    (2012-07-21 16:50)
    @ ~obserwer_12012-07-21 12:52

    W przeciwieństwie do ciebie na pewno omijaja księży...
  • ~Genitaliusz
    (2012-07-21 17:01)
    podstarzałem te panny.

Może zainteresować Cię też: