• ~bolek
    (2012-06-03 00:31)
    M jak meczarnia
  • ~Adam
    (2012-06-03 05:01)
    Alex niech wraca sam bez KW
  • ~Bartas
    (2012-06-02 15:28)
    Ale że "Plebanię" zdjęli..., k...a!
  • ~Jerry
    (2012-06-03 06:20)
    I życzę im żeby więcej te gnioty i mózgotrzepy nie POWRÓCIŁY.
  • ~swinia
    (2012-06-02 13:54)
    straszna jest to morda K.Wesołowskiego niech lepiej nie wraca
  • ~rafal
    (2012-06-02 14:17)
    Tylko Czas honoru a reszta niech wypier...
  • ~tom
    (2012-06-02 21:44)
    Czas honoru, Plebania i Na dobre i an złe. Reszta to dno. No OK M jak Miłość moze zostać.
    Debil który wywalił Plebanie. Brak innych słów.
  • ~Bartas
    (2012-06-02 22:19)
    "Plebania" miała jedną z największych oglądalności spośród polskich seriali. Komuś musiało bardzo zależeć żeby ją usunąć.
  • ~iniu
    (2012-06-03 11:09)
    TR (tadeusz rydzyk) WAM - wypuści serial: ,, Jak zmusić emeryta do oddania ostatniego grosza". Ponoć w HD.
  • ~sem
    (2012-06-03 12:27)
    Plebania to jedyny serial jaki oglądałem.Nie rozumiem co komuchów w nim drażniło?
    O kościele i wierze przecież za dużo w nim nie było.
  • ~lksfjld
    (2012-06-03 18:47)
    Niestety, nic mi te zdjęcia (tudzież tytuły) nie mówią, a to dlatego, że od lat 10-ciu telewizora w domu nie posiadam (zaznaczę, że nie z przyczyn materialnych), tylko "necik", dzięki któremu oglądam i czytam co chcę, gdzie chcę i kiedy chcę - nikt nie narzuca mi tego, co mam oglądać, a i dzieci wyedukowały się przy okazji z poruszania się w sieci wedle własnych zainteresowań i (co najważniejsze) z rozwagą.
    Dodam tylko, że syndrom ten (oporu do robienia "wody z mózgu") dotyczy również radia, którego od kilku lat również nie da się słuchać. Ostatnim radiem, którego słuchałem, była "Trójka", która chyba najpóźniej "zdziwaczała" - to, co zostało, to tylko jeden program muzyczny w niedzielne przedpołudnie, niestety...
  • ~tt
    (2012-06-04 09:58)
    Mam nadzieję że do jesieni padnie wreszcie ta firma i nie potrzeba będzie już tych robionych na jedno kopyto seriali i innych bzdur wznawiać czego im życzę
  • ~RENATKA