• ~Feli
    (2015-10-02 22:56)
    ALE MONI TO TY SZANUJ
  • ~martaaaa
    (2012-05-14 16:30)
    a gdzie Michał Koterski? Pierwsze miejsce w tej dziedzinie zajmuje z pewnością on. Mimo całej sympatii.
  • ~ona
    (2012-05-06 13:40)
    To nie wina aktorów, że źle grają, tylko reżysera. Trojanowska w Strachach była zupełnie niedoświadczona i młodziutka, a zagrała wyśmienicie!
    W Klanie wszyscy, od A do Zet grają fatalnie a to dowód, że reżyser albo słaby, albo olał i serial traktuje jako maszynkę do robienia pieniędzy.
    Oglądałam ten Klan trochę, ale to nędzne aktorstwo było już nie do strawienia!
  • ~izis
    (2012-05-16 23:38)
    podobno nie ogladacie tych dziadowskich seriali to skad wiecie ze graja tam zli aktorzy . jestescie beznadziejni zazdrosnicy .
  • ~Terka
    (2012-05-06 15:56)
    Do tego rankingu dodałabym Kożuchowską.
  • ~bbc
    (2012-05-09 00:38)
    Ja to bym dodał do tej listy Julię Rosnowską z serialu TVN-u Julia. Pełna amatorszczyzna.
  • ~TV Rodzinka
    (2012-05-07 22:31)
    a toktoś ogląda te polskie badziewia? Haha, dobrze że mam HBO. Zobaczcie jak siekręci seriale. GRA o TRON, SPARTAKUS, ZAKAZANE IMPERIUM, itp. Ludzie, sami ich na piedestały wynosicie. Cichopkowa i muchowa (jak doktora i ministra) to totalna żenada i wyłaząca zaraza nawet z\ lodówki. Proszę was! A Paschalska? A kto to? :((
  • ~elka
    (2012-05-07 23:31)
    A ja pamiętam Trojanowską z bardzo dobrej, pierwszoplanowej roki w filmie "Strachy" wg powieści Ukniewskiego. Zagrała tam tancerkę kabaretową (akcja toczyła się w okresie międzywojennym). Ale miała za partnerów znakomitych aktorów - m.in. Romana Wilhelmiego, a film - nakręcony pod koniec lat 80. - . miał znakomitego reżysera.
  • ~summm
    (2012-05-05 10:46)
    Rodowicz w Rodzinie Zastępczej
  • ~Artur z Niemiec