Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Niewyjaśniona zbrodnia i tajemnice nazistów w scenerii Gór Sowich. Premiera serialu AXN "Znaki"

9 października 2018, 14:00
Piękne zamki i pałace, od lat opuszczone sztolnie i kopalnie, niedokończone nazistowskie inwestycje z czasów II wojny światowej, niewyjaśnione mroczne zbrodnie…Góry Sowie to kraina tajemnic i legend powtarzanych przez mieszkańców i turystów z pokolenia na pokolenie. Te pełne zagadek tereny, ze swoimi pięknymi widokami, ludycznymi historiami i tajnymi projektami Trzeciej Rzeszy, okazały się doskonałym tłem dla historii stworzonych przez scenarzystów serialu AXN Znaki.
Piękne zamki i pałace, od lat opuszczone sztolnie i kopalnie, niedokończone nazistowskie inwestycje z czasów II wojny światowej, niewyjaśnione mroczne zbrodnie…Góry Sowie to kraina tajemnic i legend powtarzanych przez mieszkańców i turystów z pokolenia na pokolenie. Te pełne zagadek tereny, ze swoimi pięknymi widokami, ludycznymi historiami i tajnymi projektami Trzeciej Rzeszy, okazały się doskonałym tłem dla historii stworzonych przez scenarzystów serialu AXN Znaki. / Media
10 października telewizja AXN zaprezentuje polski serial kryminalny "Znaki", którego akcja rozgrywa się w Górach Sowich.
Reklama
Reklama
Tematy:
premiera AXN znaki serial

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama