Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Kryminalne zagadki w serialu Polsatu "Ślad". Poznaj bohaterów nowej produkcji

3 września 2018, 17:10
W skład specjalnego wydziału dochodzeniowo – śledczego wchodzi aż czternastu ekspertów: dochodzeniowcy, baliści, śledczy z wojskową przeszłością, specjaliści w obszarze nauk biologicznych i ścisłych oraz lekarze medycyny sądowej. Widzowie będą mieli okazję poznać nie tylko wiele ekscytujących historii kryminalnych, ale przede wszystkim bohaterów - swoistą galerię indywidualności, o których można powiedzieć wszystko, ale nie to, że są nudni!
W skład specjalnego wydziału dochodzeniowo – śledczego wchodzi aż czternastu ekspertów: dochodzeniowcy, baliści, śledczy z wojskową przeszłością, specjaliści w obszarze nauk biologicznych i ścisłych oraz lekarze medycyny sądowej. Widzowie będą mieli okazję poznać nie tylko wiele ekscytujących historii kryminalnych, ale przede wszystkim bohaterów - swoistą galerię indywidualności, o których można powiedzieć wszystko, ale nie to, że są nudni! / Polsat
Już 18 września na antenie Polsatu zadebiutuje nowy serial kryminalny "Ślad". Bohaterami produkcji będą eksperci Centralnego Wydziału Śledczego zajmujący się wyjaśnianiem kryminalnych zagadek.
Reklama
Reklama
Tematy:
ślad bohaterowie Mariusz Jakus Aleksandra Hamkało obsada serial kryminalny

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama