Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Historie warszawskich "Słoików" w nowym serialu Polsatu

5 marca 2015, 09:20
Czasami przypadkowo, bardzo często z zaplanowanym ważnym celem, postanowili porzucić swoje dotychczasowe życie, żeby próbować realizować marzenia w stolicy. Poznamy pełne emocji i wzruszeń historie o marzeniach o lepszym świecie, pieniądzach, karierze, wielkim mieście, w którym życie odbiera się o wiele bardziej intensywnie niż w miasteczku, czy na wsi. Jednych to napędza, innych wypala.
Czasami przypadkowo, bardzo często z zaplanowanym ważnym celem, postanowili porzucić swoje dotychczasowe życie, żeby próbować realizować marzenia w stolicy. Poznamy pełne emocji i wzruszeń historie o marzeniach o lepszym świecie, pieniądzach, karierze, wielkim mieście, w którym życie odbiera się o wiele bardziej intensywnie niż w miasteczku, czy na wsi. Jednych to napędza, innych wypala. / Polsat
Wiosną na antenie Polsatu zadebiutuje nowy serial paradokumentalny "Słoiki". Produkcja pokaże prawdziwe historie ludzi, którzy chcieli swój los związać z Warszawą przyjeżdżając z tzw. prowincji.
Reklama
Reklama
Tematy:
serial słoiki paradokument Polsat

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • tele-wic
    2015-03-10 17:10:52
    Mam nadzieję, że pokazane będą z detalami sceny z ubikacji podczas rozwolnienia po spożyciu zawartości przywiezionych z rodzinnej zagrody słoików.
    To takie typowe i zgodne z mentalnością tow. Niny T. że o prezesie polsatu już nie wspomnę
    1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama