Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Zakościelny w roli strażaka w nowym serialu TVP [FOTO]

22 stycznia 2015, 09:29
Aby jak najbardziej oddać emocje i realia pracy strażaków - przed rozpoczęciem zdjęć - aktorzy wraz z całą ekipą przeszli specjalistyczne szkolenie, dotyczące obsługi sprzętu gaśniczego, udziału w akcjach ratowniczych, ratownictwa wodnego, jak również zetknęli się z „żywym” ogniem.
Aby jak najbardziej oddać emocje i realia pracy strażaków - przed rozpoczęciem zdjęć - aktorzy wraz z całą ekipą przeszli specjalistyczne szkolenie, dotyczące obsługi sprzętu gaśniczego, udziału w akcjach ratowniczych, ratownictwa wodnego, jak również zetknęli się z „żywym” ogniem. / Media
Już wiosną na antenie TVP1 zadebiutuje serial "Strażacy". W produkcji opowiadającej o przepełnionej adrenaliną pracy strażaków z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, jedną z głównych ról zagra Maciej Zakościelny.
Reklama
Reklama
Tematy:
maciej zakoscielny serial tvp strażacy strażak produkcja
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • optymista
    2015-01-25 17:17
    ten piękniś to się nadaje, ale do pchania karuzeli , nie kalajcie strażaków. A wracając do tematu Ukrainy to nienawidzę ruskich. W czasie wojny byłbym gorszy dla nich niż najgorszy SS man
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama