Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Detektyw, House of cards, Better Call Saul. Seriale, na które czekamy w 2015 roku

31 grudnia 2014, 14:20
2. sezon Fargo to nowa obsada i zupełnie nowa historia. Wiadomo, że pojawi się w niej Kirsten Dunst w roli Peggy Blomquist, małomiasteczkowej pracownicy salonu urody z wielkimi marzeniami. Jesse Plemons z kolei wcieli się w jej męża, Eda, asystenta rzeźnika, który chce wspierać żonę w tym, co robi, nawet jeśli nie do końca rozumie jej pragnienia. Fabuła 1. sezonu Fargo skupiała się na Lesterze Nygaardzie (Martin Freeman), sprzedawcy ubezpieczeń z małego miasteczka, którego życie kompletnie się zmienia, gdy do miasta przybywa tajemniczy nieznajomy Lorne Malvo (Billy Bob Thornton).
2. sezon Fargo to nowa obsada i zupełnie nowa historia. Wiadomo, że pojawi się w niej Kirsten Dunst w roli Peggy Blomquist, małomiasteczkowej pracownicy salonu urody z wielkimi marzeniami. Jesse Plemons z kolei wcieli się w jej męża, Eda, asystenta rzeźnika, który chce wspierać żonę w tym, co robi, nawet jeśli nie do końca rozumie jej pragnienia. Fabuła 1. sezonu Fargo skupiała się na Lesterze Nygaardzie (Martin Freeman), sprzedawcy ubezpieczeń z małego miasteczka, którego życie kompletnie się zmienia, gdy do miasta przybywa tajemniczy nieznajomy Lorne Malvo (Billy Bob Thornton). / shutterstock
Czy nowe odcinki "Detektywa", "Fargo", "House of cards" i "Dziewczyn" spełnią nasze, dosyć wysokie oczekiwania? Czy nowe seriale twórców "Breaking Bad" i "Dr. Housa" okażą się równie dobre? Najbliższy rok przedstawia się bardzo ciekawie jeśli chodzi o świat seriali. Wybraliśmy kilka, na które czekamy najbardziej.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
oczekiwane seriale w 2015 roku True Detective Fargo House of Cards Better call Saul Girls seriale
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama