Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Hotel 52": Joanna Koroniewska romansuje z księdzem!

18 października 2012, 10:37
W Hotelu 52 zjawia się Diana (Joanna Koroniewska) i Bartek (Marcin Stec). Już przy pierwszym spotkaniu wzbudzą mieszane uczucia. Na specjalną prośbę Bartka para dostanie dwa osobne pokoje. Mimo że są ze sobą dwa lata i bardzo się kochają, Bartek waha się, czy powinien być z Dianą.
W Hotelu 52 zjawia się Diana (Joanna Koroniewska) i Bartek (Marcin Stec). Już przy pierwszym spotkaniu wzbudzą mieszane uczucia. Na specjalną prośbę Bartka para dostanie dwa osobne pokoje. Mimo że są ze sobą dwa lata i bardzo się kochają, Bartek waha się, czy powinien być z Dianą. / Polsat
Już dziś w "Hotelu 52" kolejna dawka emocji. Natalia zdecyduje się na udział w trasie koncertowej, Marta wybuchnie płaczem na widok pierścionka zaręczynowego, Beata poczuje się zazdrosna o Roberta, Lucy znajdzie nowy, gorący temat do plotek, a cały personel hotelu będzie bardzo poruszony ponowną wizytą Macieja Musiała. Wyjątkowym gościem będzie także Joanna Koroniewska wraz ze swoim kochankiem, który okaże się księdzem!
Reklama
Reklama
Tematy:
6. odcinek zapowiedz ksiądz Joanna Koroniewska "Hotel 52" serial

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama