W tym miesiącu na Netflix: niezwykła historia o rodzinie, drugiej szansie i miłości, pokonującej wszelkie różnice - serial Królowa z Andrzejem Sewerynem, Marią Peszek i Julią Chętnicką, polska komedia romantyczna Parada serc, która z pewnością spodoba się właścicielom czworonogów, długo wyczekiwany szósty sezon Peaky Blinders oraz trzeci sezon nominowanego do Emmy serialu The Umbrella Academy.

Reklama

Na Netflix zagości także koreańska odsłona "Domu z papieru" oraz dokument Jennifer Lopez: "Halftime" opowiadający o życiu latynoskiej artystki.

Oto nowości na Netflix w czerwcu:

Seriale:

Reklama

KRÓLOWA

Królowa to czteroodcinkowa opowieść o odkupieniu, drugiej szansie i miłości pokonującej wszelkie różnice. To historia Sylwestra - emerytowanego krawca i drag queen, który pięćdziesiąt lat temu wyjechał z Polski, by realizować się w Paryżu. Wbrew złożonej sobie przed laty obietnicy, decyduje się wrócić do rodzinnego górniczego miasteczka, po tym jak dostaje list od wnuczki, w którym ta prosi go o ratunek dla chorej matki, która potrzebuje przeszczepu nerki. Podróż przybiera nieoczekiwany obrót, zmuszając Sylwestra do zmierzenia się z przeszłością. W rolach głównych Andrzej Seweryn, Maria Peszek i Julia Chętnicka.
Premiera 23 czerwca.

Andrzej Seweryn w serialu "Królowa" / Materiały prasowe

RZĄD: KRÓLESTWO, WŁADZA I CHWAŁA

Kariera minister spraw zagranicznych Birgitte Nyborg jest zagrożona, gdy spór o ropę naftową na Grenlandii zaczyna przekształcać się w kryzys międzynarodowy.
Premiera 2 czerwca.

PODŁOGA TO LAWA

Sezon 2
Tym razem przeszkody są nieco inne, ale bez obaw - dno jest czerwone i rozpalone, jak zawsze. W tym sezonie: bardzo ryzykowny wulkan.
Premiera 3 czerwca.

MATKA IDEALNA

Przekonana o niewinności swojej oskarżonej o morderstwo córki matka odkrywa niepokojącą prawdę. Kto tak naprawdę jest ofiarą, a kto sprawcą?
Premiera 3 czerwca.

PEAKY BLINDERS

Sezon 6
Mijają 4 lata od tragedii, jaka spotkała Shelbych. Koniec prohibicji zmusza Tommy’ego do przerzucenia się na handel opium i sprzymierzenia się z największymi wrogami.
Premiera 10 czerwca.

6. sezon serialu "Peaky Blinders" / Materiały prasowe

PIERWSZE ZABÓJSTWO

Dla nastoletnich Juliette i Calliope miłość to nie lada problem - jedna jest wampirzycą, druga na wampiry poluje. Obie jednak gotowe są na pierwsze zabójstwo.
Premiera 10 czerwca.

MIŁOŚĆ I ANARCHIA

Sezon 2
Po otrzymaniu bolesnych wieści Sofie nie potrafi poradzić sobie z emocjami, co mocno odbija się na jej życiu, karierze i związku z Maksem.
Premiera 16 czerwca.

THE UMBRELLA ACADEMY

Sezon 3
Nominowany do Emmy serial o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów wraca z nowym sezonem.
Premiera 22 czerwca.

DOM Z PAPIERU: KOREA

Złodzieje przejmują mennicę zjednoczonej Korei i biorą zakładników. Zadaniem policji jest rozprawienie się z kryminalistami i stojącą za nimi tajemniczą postacią.
Premiera 24 czerwca.

CZŁOWIEK KONTRA PSZCZOŁA

Brytyjski komik Rowan Atkinson („Jaś Fasola”) gra główną rolę w tej niemal niemej komedii o walce pewnego mężczyzny z pszczołą.
Premiera 24 czerwca.

Filmy na Netflix w czerwcu:

PARADA SERC

Żyjąca karierą warszawianka, która nie lubi psów, musi z powodów zawodowych jechać do Krakowa, gdzie poznaje uroczego wdowca, jego syna i ich czworonożnego pupila.
Premiera 15 czerwca.

RZUT ŻYCIA

Gdy pechowy poszukiwacz koszykarskich talentów znajduje z Hiszpanii niezwykłego zawodnika, postanawia udowodnić, że obaj mogą zostać gwiazdami NBA.
Premiera 8 czerwca.

PAJĘCZA GŁOWA

Niedaleka przyszłość. Dwaj skazańcy konfrontują się ze swoją przeszłością w zakładzie, którego kierownik daje im leki zmieniające uczucia. W roli głównej Chris Hemsworth.
Premiera 17 czerwca.

CZŁOWIEK Z TORONTO

Niewydarzony biznesmen zostaje omyłkowo wzięty za płatnego zabójcę zwanego Człowiekiem z Toronto, po czym musi zacząć z nim współpracować, aby przeżyć.
Premiera 24 czerwca.