Po dwóch miesiącach intensywnych prac dobiegły końca zdjęcia do najnowszej produkcji TVN Grupa Discovery "Receptura". Sześcioodcinkowy serial łączy w sobie wątki obyczajowe z intrygą szpiegowską. Premiera już od września w TVN i na Playerze!

Reklama

Jedną z bohaterek "Receptury" jest młoda studentka architektury Zosia (Zofia Wichłacz). Niespodziewanie dziewczyna wpada na trop rodzinnej tajemnicy i przekonuje się, że dylematy miłosne są ponadczasowe. Odnajduje dziennik swojej prababki Marii Kielicz (Agnieszka Więdłocha) i wraz z kolejnymi stronami pamiętnika przenosi się do 1936 r., poznając jej losy. Maria, samotna matka z dyplomem z architektury, przyjeżdża do międzywojennej stolicy, aby rozpocząć nowe życie. W Warszawie otrzymuje posadę asystentki Jana Wedla (Jacek Koman). Szybko staje się jego zaufaną pracownicą i powiernicą tajemnic najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie. Niestety, rodzinna pamiątka ściąga na Zosię także niebezpieczeństwo, wciągając ją w grę, w której nie wiadomo: kto jest przyjacielem, a kto wrogiem! Dziewczyna będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie: czy poznając przeszłość, możemy zmienić przyszłość...

W „Recepturze” obok Agnieszki Więdłochy i Zofii Wichłacz wystąpią także: Jacek Koman, Jędrzej Hycnar, Joanna Brodzik, Mateusz Janicki, Cezary Żak, Joanna Jarmołowicz, Piotr Janusz, Fabian Prokein, Alicja Dąbrowska, Przemysław Sadowski, Monika Kwiatkowska, Edward Linde-Lubaszenko oraz gościnnie Emilia Krakowska!

Premiera „Receptury” już we wrześniu tylko w TVN i na Playerze!