Jest rok 2074. W następstwie tajemniczej globalnej katastrofy wybucha wojna między plemionami, które wyłoniły się z ruin Europy. Trójka rodzeństwa z pokojowego plemienia Źródlanie - Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) i Elja (David Ali Rashed) – zostaje rozdzielona i zmuszona do wytyczenia własnych ścieżek w pełnej akcji walce o przyszłość nowej Europy.

Reklama

Rok 2074: Europa, jaką znamy, już nie istnieje. 45 lat po tajemniczej katastrofie stare narody zniknęły, kontynent został podzielony na małe kraje i mikropaństwa, w których różne plemiona walczą o dominację: "Plemiona Europy".

Sześcioczęściowa seria oryginalna Netflix autorstwa Philipa Kocha pojawi się 19 lutego. Producenci stojący za sukcesem serialu "Dark": Quirin Berg, Max Wiedemann oraz Maximilian Vetter wyprodukowali tę oszałamiającą wizualnie postapokaliptyczną opowieść przygodową. W centrum tej fantastycznej historii znajduje się trójka rodzeństwa z plemienia Źródlan. Kiedy zostają rozdzieleni, każdy z nich musi walczyć o własne przetrwanie, swoją wolność i rodzinę.

Rachel Eggebeen, dyrektor ds. produkcji własnych Netflix w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki: „Wizja przyszłości Philipa Kocha zapewnia ekscytującą rozrywkę. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy wraz z Wiedemann & Berg przedstawić tę odważną historię światu ”. Producent wykonawczy Quirin Berg dodaje: „PLEMIONA EUROPY okazały się fascynującą sagą, wielką przygodą, która może zainspirować ludzi na całym świecie”.