Serialowe premiery w Netfliksie

Reklama

"Pełniejsza chata" sezon 5

Chata jest jeszcze pełniejsza — pojawił się w niej nowy członek rodziny, który wymaga ciągłej opieki. Na szczęście Jimmy i Steph mają mnóstwo chętnych do pomocy.

Premiera już 6 grudnia

"Wiedźmin"

Reklama

Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.

Premiera już 20 grudnia na Netflix

"Zagubieni w kosmosie" sezon 2

Dramat muzyczny, który opowiada o miłosnych przejściach i uczuciach łączących bardzo różnych od siebie ludzi we współczesnym Los Angeles.

Premiera już 24 grudnia na Netflix

"TY" sezon 2

Mroczny dramat powraca z drugim sezonem. Joe za bezpieczną kryjówkę wybrał Los Angeles. Czy uda mu się zacząć wszystko od nowa?

Premiera już 26 grudnia na Netflix

Oryginalne filmy Netfliksa

"Świąteczny książę: Królewskie dziecko"

Aldovia dostaje pod choinkę cudowny prezent: królewskie dziecko. Królowa Amber musi jednak odnaleźć zawieruszony traktat pokojowy, by ocalić rodzinę i całe królestwo.

Premiera 5 grudnia na Netflix

"6 Underground"

Szóstka niezastąpionych mistrzów swojego fachu została wybrana do wypełnienia ważnej misji — zmienienia świata na lepsze. O ich dokonaniach będą pamiętać pokolenia.

Reklama

Premiera już 13 grudnia na Netflix

"Historia małżeńska"

Noah Baumbach przedstawia przenikliwe studium porażki małżeństwa, która wcale nie musi oznaczać rozpadu rodziny. W rolach głównych Scarlett Johansson i Adam Driver.

Premiera 6 grudnia na Netflix

"Dwóch papieży"

W tym kameralnym filmie Fernando Meirellesa o przełomowym momencie w historii Kościoła katolickiego główne role grają Anthony Hopkins i Jonathan Pryce.

Premiera już 20 grudnia na Netflix

Dokumenty Netfliksa

"The confession killer"
Henry Lee Lucas zostaje oskarżony o morderstwo, po czym przyznaje się do setek innych zabójstw. Ten serial dokumentalny analizuje, ile prawdy było w jego słowach.

Premiera już 6 grudnia tylko na Netflix

"Odwal się od kotw: Polowanie na internetowego mordercę"

Ten serial dokumentalny stanowi kronikę poszukiwań psychopaty, które prowadzili internauci z całego świata. Byłoby dla niego lepiej, gdyby zostawił te kotki w spokoju.

Premiera już 18 grudnia na Netflix