Cielecka o serialu "Chyłka - Zaginięcie": Może być gorącym głosem w dyskusji o sądownictwie i wymiarze sprawiedliwości

| Aktualizacja:

"Mam poczucie, że to jest aktualny temat. (...) Może kulisy, które widzowie zobaczą w "Chyłce", pomogą im zrozumieć ten świat, rządzące nim mechanizmy, ale też pojawiające się w nim nieprawidłowości" - mówi w rozmowie z dziennik.pl Magdalena Cielecka. Z aktorką rozmawiamy z okazji premiery serialu "Chyłka - Zaginięcie".

wróć do artykułu
  • ~valdi
    (2018-12-28 11:11)
    Dla Pani Magdaleny będzie, czy już jest, rola życia! Czytając kolejne tomy Mroza wyobrażałem sobie w roli Chyłki tylko Panią Magdalenę Cielecką. Czekamy!!!
  • ~stefan michnik
    (2018-12-28 17:43)
    Będę oglądał.
  • ~duch krwawej wolińskiej
    (2018-12-28 17:45)
    Zza grobu będę opiekowała się projektem aby było tak jak było.
  • ~Andrzej Moys
    (2018-12-28 17:48)
    Pierwsze 2 odcinki wspaniale
  • ~Mirosław Topyła
    (2018-12-28 17:49)
    Jakaś moherowa lebiega z 500+ zostawiła na ladzie pięćdziesiątkę, a ja to ukradłem, i czy to jest temat na film?
  • ~ nadredaktor Szechter
    (2018-12-28 18:29)
    Dyskusja: Czy w prostej linii poststalinowscy prawnicy i ich rodziny mogą stracić przywilej nietykalnej i bezkarnej kasty? Jest tylko jedna odpowiedź: Nie morzemy! Soros, ulica i zagranica nas obronią! Jeśli znajdzie się ręka, która te przywileje będzie nam próbowała odebrać, to my tę rękę odrąbiemy!
  • ~K asta O szustów D armozjadów
    (2018-12-28 18:30)
    Musi być, tak jak było!
  • ~ida przebierancy
    (2018-12-29 08:57)
    W tych koszernych slepiach widze caly Izrael.
  • ~baska
    (2018-12-29 09:14)
    Dobry serial.
  • ~Gwrwazyna