- Zdjęcia ruszą wiosną, ale premiera nie odbędzie się w tym roku - oświadczył szef programowy HBO, Casey Bloys.

Bohaterkami serialu „Wielkie kłamstewka” są matki dzieci chodzących do tej samej szkoły: Celeste (Nicole Kidman), Madeline (Reese Witherspoon) i Jane (Shailene Woodley). Pod powierzchnią ich pozornie idealnego życia w zamożnej społeczności małego miasteczka czai się coś złowieszczego. Pewnego dnia dochodzi do morderstwa…

Reklama

Serial zdobył niedawno aż cztery Złote Globy, w tym dla najlepszego miniserialu lub filmu telewizyjnego. Produkcję wyróżniono również statuetkami Emmy oraz Critics’ Choice Awards.

W nowej odsłonie do swych ról na pewno powrócą Nicole Kidman i Reese Witherspoon, które ponownie będą pełnić także funkcje producentek wykonawczych serii. Prawdopodobnie w obsadzie znów znajdą się także Shailene Woodley i Laura Dern. Scenariusz napisze David E. Kelley, autor pierwszej serii na podstawie powieści Liane Moriarty.

Reklama

Zmieni się za to reżyser. Kanadyjczyka Jean-Marca Vallée („Witaj w klubie”) zastąpi Andrea Arnold, autorka głośnej „American Honey”. Twórczyni stanie za kamerą wszystkich 7 nowych odcinków sezonu drugiego.

Trwa ładowanie wpisu