W niedzielę, 10 września, o godz. 20.00 i 21.05 Polsat pokazał pierwsze dwa odcinki swojego potencjalnego hitu "W rytmie serca". Średnia widownia obu epizodów wyniosła 2,41 mln widzów. Przełożyło się to na 16,07 proc. udziału Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Reklama

Oba odcinki miały bardzo zbliżone wyniki oglądalności. Przynajmniej przez jedną minutę oglądało je 6,17 mln osób. Wyniki zapewniły Polsatowi pozycję wicelidera oglądalności. Pierwsze miejsce o tej porze zajęła TVP1, pokazująca wówczas serial "Dziewczyny ze Lwowa" i reality-show "Rolnik szuka żony".

Trwa ładowanie wpisu

"W rytmie serca" opowiada o losach chirurga dr Adama Żmudy, który zmuszony do rezygnacji z pracy w renomowanym szpitalu, planuje zmienić swoje życie i dołączyć do Lekarzy bez Granic w Afryce. Przed wyjazdem odwiedza rodzinne miasto, Kazimierz Dolny, gdzie wydarza się coś niespodziewanego...

Reklama

W rolach głównych występują Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Małgorzata Foremniak i Dariusz Toczek.

Serial będzie emitowany w niedziele o 20.00 - już zawsze po jednym odcinku.