Premiera "Komisji Morderstw" w TVP1. Krzysztof Pieczyński: To jest trudny serial

Już dziś na antenie telewizyjnej Jedynki startuje nowy kryminalny serial "Komisja Morderstw". Odtwórca jednej z głównych ról, Krzysztof Pieczyński zdradził w rozmowie z dziennik.pl, że jest to trudna historia o dość zagmatwanej fabule.

wróć do artykułu
 • ~Jack Strong
  (2016-08-31 09:49)
  Pan Pieczyński swoimi nienawistnymi wypowiedziami dot. kościoła odebrał mi chęć oglądania jego facjaty na ekranie. Wróżę serialowi klęskę.
 • ~ziolo
  (2016-09-04 06:04)
  panie pieczynski,jak pan mogl ludzi porownac do swin nazywajac kosciol chlewem czlowieczku marny kto ci dal prawo obrazac wiekszosc narodu polskiego czyzbys zapomnial z wieloma innymi tobie podobnych ze nie tedy droga,rob co chcesz i zyj jak chcesz,lecz nie obrazaj innych i ich wartosci,zal mi pana noszacego miano czlowieka.
 • ~artemisja
  (2016-09-04 11:07)
  Ten człowiek jest chory, chory z nienawisci, dla mnie nie istnieje jego twórczośc.
 • ~Zuza
  (2016-09-21 16:37)
  To nie belkot pana Krzysztofa tylko cala prawda o kosciele rzymsko-katolickim . Wszyscy kato-ludy nie zgadzajace sie z jego 30 letnia praca nad ta mafia chrzescijanska maja mozgi odymione koscielnym kadzidlem i obrzydliwa pazernoscia antychrystow w ornatach szukajacych od wiekow nowych dla siebie duszyczek aby zawladnac calym globem.
 • ~Zibi G.
  (2016-09-04 21:48)
  Albo zdjąć ten serial z anteny, albo wywalić z obsady Pieczyńskiego!
 • ~Grzechu_comeback
  (2016-09-12 14:49)
  pan HISTERYK kościoła..... ON JEDEN zna PRAWDZIWĄ historię..... już niedaleko do rządu dusz i kolejnej powtórki jak np w Japonii, gdzie "rząd dusz" doprowadził do zbiorowego i MASOWEGO samobójstwa wyznawców wodza. Historia Kościoła jest niesamowicie prosta i obraca się wokół niedoścignionego dla człowieka Nowego Testamentu....pan Pieczyński bełkocze jak reszta MASONERII

Może zainteresować Cię też: