"Bibliotekarze" i "Z premedytacją" doczekaj się trzeciej odsłony, a "Mroczne zagadki Los Angeles" już piątej. Kryminalne produkcje powrócą na antenę latem 2016, a cykl fantasy o bibliotekarzach jesienią przyszłego roku.

Reklama

Serial "Bibliotekarze" opowiada o tajemniczej grupie tytułowych bibliotekarzy, którzy rozwiązują starożytne zagadki i rozprawiają się z dziwnymi, magicznymi zjawiskami. Głównym twórcą jest Noah Wyle. Aktor pojawia się także przed kamerą w roli Flynna Carsena. W obsadzie znajdują się również Rebecca Romijn, Christian Kane, Lindy Booth, John Kim i John Larroquette. W Polsce produkcję można było śledzić na antenie Universal Channel.

"Mroczne zagadki Los Angeles" jest spin-offem "Podkomisarz Brenda Johnson". Cykl przybliża działania wydziału do walki z przestępczością oraz prokuratorów. W roli głównej, kapitan Sharon Raydor, występuje Mary McDonnell. Polscy widzowie mogli śledzić cykl na TVN7.

Twórcami "Z premedytacją" są Steven Bochco i Eric Lodal. Akcja dzieje się w Sab Francisco. Serial opowiada o śledztwie prowadzonym przez dwoje detektywów z wydziału zabójstw, Terry'ego Englisha (Taye Diggs) i Hildy Mulligan (Kathleen Robertson).