Finałowy odcinek piątego sezonu doprowadził do wielkiego napięcia dramatycznego. Widzowie obawiali się o życie jednej z przyjaciółek. Po wakacjach emocje jeszcze wzrosną! Stacja Polsat zdradza jednak, że Patrycja (Joanna Liszowska) spodziewa się narodzin Mikołaja! Jak poradzi sobie z obciążeniami związanymi z ciężką chorobą?

Reklama

Twórcy ujawniają, że życie uczuciowe bohaterek rozwinie się w bardzo nieoczekiwanych kierunkach. Zuza (Anita Sokołowska) stanie przed trudnym wyborem. Czy nadal budować życie z Jerzym (Mariusz Bonaszewski), ale wciąż na walizkach, czy wrócić do Polski i usychać z tęsknoty za ukochanym? Tęsknota za przyjaciółkami bardzo namiesza w życiu tej pary! Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie ma zamiaru wracać do Pawła (Bartek Kasprzykowski), chociaż były mąż tak łatwo nie zrezygnuje. Inga (Małgorzata Socha) nie będzie siedzieć w domu i rozpaczać po rozstaniu z Szymonem (Filip Bobek), tylko chwyci wiatr w żagle! Tak piękna kobieta z pewnością nie będzie sama zbyt długo.

W szóstym sezonie "Przyjaciółek" ponownie pojawi się Wojtek (Lesław Żurek). Oboje z Zuzą będą bardzo zaskoczeni spotkaniem. Wrócą gorące wspomnienia…Zuza była jego wielką miłością, może wciąż jest? Fanki urody i talentu Lesława Żurka będą zachwycone. Czy stara miłość nie rdzewieje? Dowiecie się we wrześniu.

W szóstej serii serialu "Przyjaciółki" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Mikołaj Krawczyk, Filip Bobek, Krzysztof Wach, Mariusz Bonaszewski. W nowych odcinkach do obsady wróci Lesław Żurek.

Szósty seria "Przyjaciółek" będzie liczyć 12 odcinków, a zdjęciach do nich potrwają do połowy października br.