"Przypadki Cezarego P." to sitcom, który wyemituje telewizja Puls. Główną gwiazdą serialu będzie Cezary Pazura, za kamerą zaś stanie Maciej Ślesicki. Ten sam duet, odpowiadał za "13 posterunek", który w latach 90-tych cieszył się dużą popularnością. Czy nowa produkcja również spodoba się widzom? Nad tym zastanawia się sam Cezary Pazura w swoim wpisie na Facebooku:

Reklama

Sitcom, to najtrudniejszy gatunek telewizyjny.
Może dlatego cieszy się tak olbrzymią popularnością na świecie. Gwiazdy sitcomów są ulubieńcami widzów jak świat długi i szeroki.
No i stało się...
Znów dotknę tej materii.
Wchodzimy z Maćkiem Ślesickim do tej samej wody. Tej samej , ale gorącej. Podgrzanej do wrzenia przez "13 Posterunek". Pojęcia nie mieliśmy wtedy , że zabawa, w którą się bawimy będzie przyciągać przed telewizory kolejne pokolenia Polaków.
A teraz przed nami nowe wyzwanie: "Przypadki Cezarego P". 13go stycznia rozpoczynamy zdjęcia, 13go marca kończymy 13 odcinków... A wiosną premiera na antenie stacji PULS.
Są emocje jest dreszcz podniecenia i jak zwykle wielka niewiadoma. Czy to jest to na co ludzie czekają? Czy damy radę? Czy jeszcze jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom gatunku???
A humor w scenariuszach Zaje...
Jazda po bandzie!
Ciekawe , czy wytrzymacie? Zobaczymy, czy wiosna nasza?...
Ściskam. Trzymajcie kciuki, bo lekko nie będzie.

Czy serial "Przypadki Cezarego P." pomoże Pazurze odzyskać status jednego z najlepszych polskich aktorów?