Współtwórcami są autorzy "Zakazanego imperium", czyli Martin Scorsese i Terence Winter oraz Wokalista The Rolling Stones, Mick Jagger. Akcja produkcji, która nie posiada jeszcze tytułu, ma rozgrywać się w latach siedemdziesiątych w Nowym Jorku.

Reklama

Cykl pokaże napędzany narkotykami i seksem muzyczny biznes, kiedy wybijały się punk i disco. Wszystko z perspektywy wydawcy, próbującego odnaleźć nowe brzmienie. - czytamy w komunikacie HBO.

Bobby Cannavale zagra głównego bohatera - Richiego Finestrę, założyciela American Century Records, który próbuje wypromować nowe brzmienie i odbudować swą firmę. Partnerować mu będzie Olivia Wilde, która wcieli się w jego żonę, aktorkę i modelkę, prowadzącą hedonistyczny tryb życia. Rayowi Romano przypadła rola bliskiego współpracownika Finestry, Zaka Yankovicha, szefa promocji w wytwórni. Juno Temple sportretuje młodą, ambitną asystentkę pracującą w American Century Records. P.J. Byrne wcieli się natomiast w Scotta Levitta, partnera biznesowego w firmie założonej przez Finestrę. Geroge Mastras napisze scenariusz.

Mick Jagger ma podzielić się swoimi wspomnieniami, a także wziąć na siebie obowiązki producenckie. Dorobek wokalisty z The Rolling Stones zamyka album "A Bigger Bang" z września 2005 roku.