"Downton Abbey" to brytyjski serial kostiumowy. Akcja rozgrywa się w czasie burzliwych zmian społecznych. Pokazana tu Wielka Brytania jest tłem dla losów szlachty oraz służby żyjących we dworze Downton Abbey.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE: George Clooney ożeni się w słynnym Downton Abbey?>>>

Cykl stacji ITV uhonorowany został m.in. dwoma Złotymi Globami i dziesięcioma nagrodami Emmy. W serialu występują Maggie Smith, Michelle Dockery, Jim Carter, Hugh Bonneville, Joanne Froggatt, Elizabeth McGovern, Rob James-Collier, Brendan Coyle, Laura Carmichael, Allen Leech, Lily James, Sophie Mcshera i Tom Cullen. W nadchodzącym sezonie gościnnie pojawią się m.in. Richard E. Grant oraz Anna Chancellor.

Teraz media dobiegła informacja, że w jednym z odcinków wystąpi także George Clooney. Aktor zagra Amerykanina, który jest gościem na lokalnym weselu. George'a Clooneya będzie można zobaczyć w specjalnym świątecznym odcinku.

Serial "Downton Abbey" powróci na antenę ITV już 21 września. Ostatni film z George'em Clooneyem na naszych ekranach to "Obrońcy skarbów". Aktor stanął również za kamerą obrazu.

Reklama