Wizerunek Agnieszki Włodarczyk znacznie ucierpiał przez jej romans z Mikołajem Krawczykiem. Kiedy aktor zostawił dla niej swoją partnerkę z dwójką dzieci, opinia społeczna właśnie na Włodarczyk skupiła swoją niechęć i krytykę zarzucając jej, iż uwiodła zajętego mężczyznę i zabrała dzieciom ojca.

Reklama

Jednak dzięki programowi "Twoja twarz brzmi znajomo", aktorce znów udało się zaskarbić sobie sympatię publiczności. Zdaniem jednego z jurorów programu, Włodarczyk pokazała w nim swój ogromny talent:

Świetnie śpiewa, świetnie gra, tylko do tej pory nie radziła sobie z wizerunkiem. To zdolna bestia, jakich w naszym kraju mało, a program dał jej możliwość narodzić się na nowo i medialnie, i zawodowo. – powiedział w rozmowie z "Fleszem" DJ Adamus.

Z informacji uzyskanych przez tabloid wynika, że Nina Terentiew wydała polecenie scenarzystom, by stworzyli dla Włodarczyk pierwszoplanową rolę w jednym z jesiennych seriali Polsatu.

Czy szefom stacji uda się przywrócić Agnieszkę Włodarczyk na szczyt i zrobić z niej jedną z największych gwiazd Polsatu?