6 sezon "Siostry Jackie" budzi w nas niezdrową ciekawość. Czy Jackie ponownie wpadnie w szpony nałogu? Czy odzyska córki? Czy jej życie miłosne wyjdzie na prostą? Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu 13 kwietnia w Showtime.

Upadek to nowy serial kryminalny, który zadebiutuje na antenie Cinemax już 14 lutego. W roli głównej bohaterki - Stelli Gibson - zobaczymy Gillian Anderson, pamiętną agentkę Scully.


Walka o władzę, rodzinne intrygi, spektakularne bitwy, rozkapryszeni królowie, wojownicze księżniczki i smoki. "Gry o tron" nikomu nie trzeba przedstawiać. Premiera nowego sezonu 6 kwietnia w amerykańskim HBO. 

16 marca w stacji NBC premierę będzie miał nowy serial sensacyjny "Crisis". Twórcą serialu jest Rand Ravich. W obsadzie m.in. Dermot Mulroney jako Bill Gibson, były agent operacyjny CIA  i Gillian Anderson jako Meg Fitch.


Mads Mikkelsen jest hiponotyzujący. Czy to możliwe, że legendarny Lecter przestanie mieć twarz Anthonego Hopkinsa. 28 lutego premiera pierwszego odcinka drugiej serii "Hannibala" w telewizji NBC.

6 marca kanał History rozpocznie emisję drugiego sezonu "Wikingów". Serial to historia Ragnara Lothbroka, który staje się królem wikińskich plemion. Ragnar to ucieleśnieniem nordyckiej tradycji i oddania się bogom. Legenda mówi, że jest on bezpośrednim potomkiem Odyna, boga wojny i wojowników.


Senator Francis Underwood powraca w wielkim stylu. Pierwszy odcinek "House of cards" sezon drugi już 14 lutego w portalu Netfilx. Będzie stanowił poważną konkurencją dla romantycznego wieczoru z ukochanym.

Extant to nowy serial wytwórni należącej do Steven Spielberga, Amblin TV. To historia astronautki Molly Watts, w tej roli Halle Berry, która  powraca do domu po spędzeniu roku w przestrzeni kosmicznej, gdzie przeprowadzała nietypowe eksperymenty. Teraz próbuje na nowo wieść normalne życie ze swoją rodziną. Premiera 2 lipca tego roku.


"Rake" to serial, którego pilot wyemitowano kilka dni temu. Główny bohater to błyskotliwy lecz obrazoburczy obrońca kryminalny Keegan Dean. W tej roli aktor o chłopięcym uroku, Greg Kinnear.

Bardzo ciekawie zapowiada się "Mind Games". Będzie to historia dwóch braci Edwards, w których wcielają się Steve Zahn i Christian Slater. Obaj pracują w unikalnej agencji, której zadaniem jest rozwiązywanie ludzkich problemów za pomocą psychologicznej manipulacji. Clark ( Steve Zahn) to były profesor i światowej sławy ekspert w dziedzinie ludzkich zachowań. Cierpi jednak na zaburzenie dwubiegunowe. Ross (Christian Slater) to zręczny oszust, który niedawno wyszedł z więzienia. Pierwszy odcinek 25 lutego.