Fani serialu "Na Wspólnej" z pewnością zgodzą się z tym, że Igor nie ma szczęścia w miłości. Bohater wciąż wikła się w relacje z kobietami, które kończą się dla niego wielkim zawodem. Jego pierwsza miłość, Karolina (córka Basi i Andrzeja Brzozowskich) wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie znalazła sobie nowego partnera. Później Igor bez pamięci zakochał się w Ani, niestety sielanka ich związku nie trwała długo, gdyż dziewczyna zmarła pokonana przez nowotwór. Kiedy po długiej żałobie, chłopakowi udało się otworzyć na nowy związek, jego ukochana Maja porzuciła go niemal bez słowa wyjaśnienia.

Reklama

W ostatnim czasie Igor ponownie zaczął układać sobie życie uczuciowe u boku Magdy, z którą ma dziecko. I choć ich związek przeżywał poważny kryzys, kiedy na horyzoncie niespodziewanie pojawiła się dawna miłość Igora, fani serialu wierzyli, że to właśnie z Magdą bohater w końcu stworzy prawdziwą rodzinę. Niestety scenarzyści znów postanowili pokrzyżować plany młodego Nowaka.

Jak podaje "Super Express", Magda zginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy Igor pozbiera się po kolejnym dramacie osobistym?