Przez ciąże trzech aktorek, Polsat wstrzymuje "Przyjaciółki"

| Aktualizacja:

Twórcy serialu "Przyjaciółki" spotkali się z niecodzienną sytuacją. Okazało się bowiem, że trzy z czterech gwiazd produkcji, aktualnie spodziewają się dziecka. Z tego powodu, prace nad kolejnym sezonem zostaną przesunięte o kilka miesięcy.

wróć do artykułu
 • ~Genitaliusz
  (2013-03-28 19:42)
  Ciekawe ile z tych pań jest w związku sakramentalnym.
  Mam nadzieję, że wszystkie oraz, że dzieci nie będą nieślubne.
  Najpierw ślub kościelny dopiero później dziecko , nie na odwrót !
 • ~parasolka
  (2013-03-28 07:38)
  Nie zastąpione - święte krowy ,śmiechu warte.
 • ~TadF
  (2013-03-27 17:14)
  ~luk14072013-03-27 10:08

  Cos chyba z toba nie tak skoro nie potrafisz nic napisac na temat artykulu powyzej, a piszesz co ktos ci podyktowal na zupelnie inny temat... Moze jeszcze nie jest za pozno, sprobuj zapisac sie do lekarza na wizyte, moze jeszcze da sie to wyleczyc ???
 • ~luk1407
  (2013-03-27 10:08)
  FAŁSZYWY PROROK przejmie teraz Siedzibę w RZYMIE niedziela, 17 lutego 2013, godz. 19.00 Moja wielce umiłowana córko, jak przepowiedziane, cały świat teraz ujrzy SCHIZMĘ w łonie Kościoła Katolickiego, stając się jej świadkiem. Odejście Mojego wielce umiłowanego Świętego Namiestnika, Papieża BENEDYKTA XVI, oznacza początek KOŃCA. Ja, poprzez ciebie, Mojego wybranego proroka, przez ponad dwa lata próbowałem przygotować Mój Kościół na to smutne wydarzenie. ELITA MASOŃSKA przechwyciła kontrolę nad Moim Kościołem i będą oni narzucać katolikom najbardziej nikczemne oszustwo. Klucze Rzymu znajdują się obecnie w Moich Rękach, a zostały Mi one przekazane przez Mojego Ojca. Będę kierował Moimi wyznawcami, tak aby Prawda mogła zostać zachowana oraz aby Moje Święte Słowo pozostało nienaruszone. FAŁSZYWY PROROK przejmie teraz Siedzibę w Rzymie, a Moje Słowo, tak samo jak to stało się podczas Mojego Życia na ziemi — zostanie potraktowane jak herezja. Kiedy tylko oszustwo to zostanie przedstawione światu — jak gdyby ta nowa władza reprezentowała PRAWDĘ — nie ulegaj złudzeniu, Moja córko, będziesz bowiem straszliwie cierpieć w Moje Święte Imię, tak samo jak prorocy, którzy przyszli przed tobą. Moi wyznawcy muszą pozostać spokojni i modlić się o zbawienie wszystkich Moich najświętszych sług, którzy staną się łupem dla tej OHYDY. Wzywam ich, aby odpowiedzieli w następujący sposób: Postępujcie nadal zgodnie z Moimi Naukami. Nigdy nie odstępujcie od SŁOWA BOŻEGO. Pozostańcie wierni waszym świętym obowiązkom i udzielajcie Świętych Sakramentów zgodnie z tym, jak zostaliście przeze Mnie pouczeni. Nauczanie KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO, które bazuje na fundamencie Mojego APOSTOŁA Piotra, pozostaje nieomylne. Obecnie to ulegnie zmianie, kiedy tylko fundament ten zostanie wstrząśnięty poprzez nadchodzące zmiany. Już wkrótce Mój Kościół zmieni się dla was nie do poznania i będziecie czuli się bardzo nieswojo, kiedy staniecie się świadkami tego, jak Moje Święte Słowo będzie MANIPULOWANE. Wasz Jezus

Może zainteresować Cię też: