Za produkcję serialu odpowiada, obsypany nagrodami, genialny duet - J.J Abrams, twórca kultowych "Zagubionych” i Jonathan Nolan, scenarzysta „Mrocznego Rycerza". Produkcja ma koncie nominację do nagrody Emmy i otrzymała statuetkę People Choice Awards 2012 w kategorii nowy ulubiony dramat.

Reklama

Były agent CIA John Reese, uznany przez zwierzchników za zmarłego oraz ekscentryczny multimilioner i geniusz komputerowy Harold Finch rozpoczynają współpracę przy niezwykłym projekcie. Finch stworzył program, który szpieguje obywateli i identyfikuje osoby, które w niedalekiej przyszłości popełnią zbrodnie. Aby im zapobiec zgrany duet musi dowiedzieć się kto stanie się ofiarą, ustalić datę i okoliczności przestępstwa.

Bajeczna fortuna Fincha i umiejętności szpiegowskie Reese’a okażą się tu niezwykle pomocne. Wesprze ich również detektyw Carter. Nieprzewidywalny agent, tajemniczy programista i błyskotliwa pani detektyw przemierzą ulice Nowego Yorku, by zapobiec zbrodniom i uratować niewinne ofiary. Czy im się uda?

Serial "Wybrani" będzie emitowany na antenie stacji TVN od 4 marca w każdy poniedziałek o 23:30.