"Paradoks" okazał się klapą. Linda nie przyciągnął widzów

Kryminalny serial TVP2 "Paradoks" okazał się porażką stacji. Produkcja, która zadebiutowała na antenie jesienią, gromadziła przed ekranem zaledwie 1,12 mln widzów.

wróć do artykułu
  • ~Ędward
    (2012-12-11 18:17)
    świetny serial, super pomysł ... moje jedyne uwagi tylko w kierunku muzyki...acz po jakimś czasie też się przyzwyczaiłem...po prostu brakowało mi czegoś w tym by i ucho się przekonało... bardzo dobry, nietuzinkowy, zdecydowanie wykraczający poza powszechnie przyjęty standard ojców Mateuszów ( choć nie mówię akurat tu,że to zły serial) Alexów czy głupot w stylu produkcji innych stacji... szkoda,że nie kontynuuje się pomysłów Gliny, czy Pitbula... świetna kreacja Aktora grającego Proroka... to po prostu majstersztyk:) reklamówka, teczka... po prostu żywcem człowiek wyciągnięty z prokuratury...
  • ~KkkkM
    (2012-12-13 17:43)
    Uważam że znakomity serial!!! CZEKAM NA DRUGI SEZON!!!
  • ~Zed
    (2012-12-12 20:18)
    niestety polska tępieje na styl zachodu. coraz więcej debilizmu w tv bo na to jest popyt. banda idiotów cieszy się na widok ferdka. k.!!! szkoda kasy na kacwawę i tego typu szmiry
  • ~vitek
    (2012-12-18 13:26)
    Jak ktoś ogląda tylko Tańcz na lodzie i temu podobne programy TVNu to tem film będzie kiczem. Ten serial jest świetny- wciąga akcją i trzeba trochę pomyśleć. Bardzo dobrze zrobiony serial TVP. Mam nadzieję, że będą dalsze odcinki. Precz z TVN !!!
  • ~Tomek 56
    (2012-12-28 17:53)
    Świetny serial. Czekam na kolejne odcinki.
  • ~won
    (2012-12-10 18:16)
    A czy nie myślicie, że ci co mogliby polubić ten serial to ci co nie oglądają telewizora ?
    won
  • ~Agatka
    (2012-12-10 17:05)
    Świetny serial! Nareszcie coś do obejrzenia a nie jakaś sieczka dla kretynów...
  • ~Anusia
    (2012-12-10 15:19)
    bardzo dobry serial
  • ~Tomi
    (2012-12-10 12:49)
    Jak zwykle informacja po to ,żeby skompromitować konkurencyjna stację . To sprawka TVN . Tylko ta stacja produkuje najlepsze seriale (w ich mniemaniu) . Stcja TVN manipuluje i dziwne ,że nawet nie zauważa swoich milionowych powtórek: SZklana Pułapka czy Zabójcza broń
  • ~złośliwy
    (2012-12-10 15:29)
    Bardzo dobry serial!!!
  • ~tg64
    (2012-12-10 10:04)
    No bo lepiej oglądać M jak milosc czy inne g...
  • ~jaga
    (2012-12-10 10:57)
    MNie się też podobał. Przestałam dawno oglądać "M jak miłość" , potem "Barwy szczęścia". Proszę o ciąg dalszy.
  • ~Kasia
    (2012-12-10 10:23)
    Przeciez to calkiem fajny serial. Na tle tasiemcowej papki naprawde wypadl niezle. Mnie wciagnal i mialam nadzieje na kolejny sezon.
  • ~mormon
    (2012-12-10 11:07)
    Bardzo dobry serial :)
  • ~parker
    (2012-12-10 10:53)
    Pod pretekstem oglądalności utną go jak swego czasu Glinę, który zrobił się niewygodny ideowo, ale to tylko TV publiczna. Może tak badanie odnośnie pory emisji tego serialu, która w głównej mierze odbiła się na oglądalności.
  • ~observ
    (2012-12-10 13:55)
    tępawe POspólstwo woli taniec z glistami oglądać bo nie trzeba przy tym myśleć ?
  • ~Adam S.
    (2012-12-10 11:59)
    Serial Paradoks jak i jego poprzednik Ratownicy to jedne z najlepszych seriali jakie powstały w Polsce. Są o prawdziwym życiu, inteligentne, mądre. Mają smaczki, klimat i przygodę. Atmosferę. Dobrą muzykę. Świetne zdjęcia, oczywiście w HD. Problemem dobrych seriali dziś jest to że coraz trudniej o inteligentnego widza który to wszystko doceni i zrozumie przekaz. Niestety ale większość woli nudne telenowele papki tylko o miłości. Szkoda, bo to pewnie będzie kolejny serial który nie doczeka się kontynuacji.
  • ~min
    (2012-12-10 12:26)
    jeden z nielicznych dobrych polskich produkcji telewizyjnych
  • ~gg
    (2012-12-10 12:43)
    dobry,więc i widownia mała.Jakby zrobili jakąś szmirę,mieliby wysoką oglądalność.A serial naprawdę w dechę.
  • ~Alicja
    (2012-12-10 13:17)
    jestem za dalszym ciągiem, serial wcale nie jest gorszy od zachodnich produkcji, możemy nie mieć kompleksów, Linda świetny, Grycewicz mogłaby trochę szybciej działać, ale jest okey

Może zainteresować Cię też: