Charlie Sheen kolejny raz udowadnia, że jest w stanie rozśmieszyć do łez. Pierwszy odcinek serialu pobił wszelkie rekordy popularności – był najlepiej oglądającą się premierą komediową w historii telewizji kablowej. Takiego sukcesu sam Charlie by sobie nie wyśnił!

Reklama

Tym razem aktor triumfalnie powraca na ekrany jako ekscentryczny terapeuta Charlie Goodson. Prowadząc grupę dla osób nieradzących sobie z gniewem, sam Charlie stwierdza, że ma z tym problem.

Charlie był niegdyś czołowym baseballistą, ale zaprzepaszcza karierę przez swój nadpobudliwy charakter. Postanawia skończyć studia psychologiczne i w ten przewrotny sposób, stając się specjalistą, poradzić sobie z wybuchami gniewu. Jednak otoczenie Goodsona nie pomaga mu w osiągnięciu spokoju ducha. Do grupy terapeutycznej dołączają osoby, z którymi Charlie nie zawsze miał dobre układy w przeszłości. Gabinet Goodsona odwiedzają m.in. jego dawne kochanki. Natomiast była żona Jennifer, swoim fatalnym gustem w wyborze facetów, doprowadza Charliego do białej gorączki. Apogeum następuje, kiedy Goodson tak bardzo się wścieka, że zaczyna okładać lampą nowego chłopaka Jennifer. Po takim incydencie główny bohater sam postanawia udać się na terapię. Sytuacja jest jednak niezręczna, bo jedyną specjalistką, której Charlie ufa, jest jego kochanka i jednocześnie przyjaciółka. Tak oto rozpoczyna się wielka przygoda z Charliem Goodsonem...

Comedy Central

Dla fanów dobrego humoru mamy jeszcze dwie piękne niespodzianki: główne role w serialu odgrywają takie sławy jak Selma Blair, która m.in. wystąpiła w filmie „Szkoła uwodzenia”
czy „Mgła”, oraz Shawnee Smith, znana miłośnikom serii horrorów „Piła”. Tym razem jednak widzowie będą umierać nie ze strachu, a ze śmiechu!

Premiera serialu "Jeden gniewny Charlie" na kanale Comedy Central odbędzie się w niedzielę, 21 października, godz. 22:00