Była wokalistka zespołu Destiny's Child, Kelly Rowland polubiła występy w telewizji. Po sezonie spędzonym w fotelu jurorskim brytyjskiej wersji "X Factor" Rowland zamiast do studia nagraniowego, uda się wkrótce na plan serialu "What Would Dylan Do?", w którym wcieli się w tytułową rolę bloggerki piszącej o relacjach damsko-męskich. Śpiewającej aktorce partnerować będą: znana z serialu "Kontra: Operacja Świt" Melanie Liburd oraz pojawiający się w "Chirurgach" Brandon Scott.

Reklama

W czerwcu tego roku Kelly Rowland została twarzą marki alkoholowej Bacardi. Piosenkarka nagrała nową wersję piosenki "Summer Dreaming (The Bacardi Song)" na cześć obchodów 150-lecia producenta słynnego rumu.

Kelly Rowland była współzałożycielką zespołu Destiny's Child. Po jego rozwiązaniu zajęła się karierą solową. Oprócz nagrywania autorskich płyt z muzyką R&B, Rowland użycza swego głosu klubowym didżejom. Jej kolaboracja z Davidem Guettą, piosenka "When The Love Takes Over", zdobyła pierwsze miejsca list przebojów oraz nominację do nagrody Grammy. W przyszłym roku Rowland planuje powrót do muzyki i wydanie kolejnego albumu studyjnego.